Teknoloji

Steam’in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Steam’in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Uzun bir süredir Valve’nin Steam’in tasarımında ciddi yenilikler yapacağı gündemdeydi. Konu ile ilgili bugün sosyal medya platformlarında ciddi bir sızıntı yaşandı ve Steam’in yeni tasarımı kamuoyuna sızdırıldı. Steam’in yeni tasarımı ünlü sosyal medya platformu olan Twitter’da ilk olarak karşımıza çıktı.

Steam’in yeni tasarımı Twitter’da yayınlandı

Ünlü sosyal medya platformu olan Twitter’da ortaya çıkan Steam’in yeni tasarımı, ‘Steam Database’ adlı hesaptan paylaşıldı. Bu hesabın Steam resmi hesabı olmadığı biliniyor ve Steam tarafından yetkilendirilmiş hesaplar arasında da yer almıyor. Dolayısıyla paylaşılan bu tasarımın Steam’in yeni tasarımı olup olmadığı henüz netlik kazanmış değil.

Steam Database hesabından paylaşılan görüntülerin doğru olma ihtimali bir hayli yüksek. Çünkü daha önceden de bu hesap tarafından yapılan sızıntıların büyük bir kısmının doğru olduğu biliniyor. Paylaşılan bu görüntülerin gerçek olduğunu kabul edersek, yeni tasarımın bir hayli renkli ve güzel olduğu gözler önüne seriliyor. Ayrıca hesaptan yapılan açıklamaya göre bu tasarıma ne zaman geçileceği de açıklandı. Buna göre Steam’in yeni tasarımı bu senenin son çeyreğinde kullanılmaya başlanacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı