Teknoloji

Surface Earbuds Kulaklığı Çıkış Tarihi Ertelendi

Microsoft’un geçtiğimiz aylarda duyurduğu kablosuz kulaklığı Microsoft Surface Earbuds kulaklığının çıkış tarihi ertelendi. İşte Surface Earbuds kulaklığının çıkıp tarihi. 

Teknoloji devi Microsoft’un geçtiğimiz aylarda duyurduğu 249 dolar fiyat etiketine sahip Microsoft Surface Earbuds kablosuz kulaklığının çıkış tarihi 2019 yılının sonu olarak açıklanmıştı. Microsoft’un ilginç tasarıma sahip kulaklığının çıkış tarihi ertelendi. Microsoft’un donanım alanından sorumlu olan en önemli ismi Panos Panay yaptığı açıklamada 2020 yılının bahar ayında satışa sunulacak.

Surface Earbuds modeli ile sunulabilecek en iyi deyimi sunabilmek için bu erteleme kararını alan Microsoft adına açıklama yapan Panay, bu açıklamasıyla birlikte Surface Earbuds kulaklıklarını bekleyen kullanıcılar biraz üzüldü. 

Microsoft’un Apple AirPods kulaklığına rakip olarak duyurduğu Surface Earbuds kulaklığının tasarımı çok kişi tarafından eleştirilmişti. Üst tarafı inanılmaz otanda büyük olan bu kötü tasarım gelişmiş özellikleri unutturuyordu. 

Microsoft Surface Earbuds Özellikleri 

Microsoft’un Surface Earbuds kablosuz kulaklığı bünyesinde iki mikrofon ile birlikte geliyor. Surface Earbuds’ın bu kulaklıkları telefon görüşmelerinde de aktif olarak kullanılabiliyor. AirPods modellerinde olduğu gibi şarj özellikli bir hazne ile gelen kulaklık mikrofonları aktif olarak gürültü engelleme özelliği de sunuyor. Şarj haznesiyle bitlikte 24 saat kullanım oranı sunacak olan Surface Earbuds, 60 dile anlık çeviri yapabilecek. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmeyen Earbuds kulaklığının nasıl bir satış performansı sunacağını zaman içerisinde göreceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı