Teknoloji

Suzuki, Sıfır Km Araçlara Kapıda Teslim ve Ödeme İmkanı!

Suzuki Türkiye ile, kullanıcılar evlerinden ayrılmadan kapıda teslimat imkanı ile sıfır kilometre araç sahibi olabilecekleri bir fırsatı devreye soktu. Geçtiğimiz günlerde mart ayı içerisinde online görüşme imkanını aktif eden Suzuki, müşterilerinin evlerinden dışarı çıkmadan otomobil sahibi olabilmelerini kolaylaştırması ile bir adımı daha hayata geçirdi.

Görüntülü konuşma hizmeti ile başlayan “Suzuki Arabam Kapımda” uygulaması ile, kullanıcıların satın almaya yatkın olduğu Suzuki modellerine ait kaparo, satış sözleşmesi, ödeme gibi işlemlere güvenilir ve kolay  bir şekilde internet üzerinden yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Sipariş formu, Aracın tahsisat durumu, plaka tescil, kredi müracaat gibi işlemlerin tamamı Suzuki yetkili satıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir. İşlemlerin hemen sonrasında otomobil çekici ile birlikte kapınıza bırakılıyor, kalan tüm yasal süreçler kapıda imza ile tamamlanabiliyor.

Suzuki müşterileri için özellikle riski en aza indirmek planlanıyor. İnsanların sağlığını sıfır risk ile otomobil ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilmeleri için bu sistemi hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Doğan Holding Otomotiv Grubu Şirketi CEO’su olan Kağan Dağtekin: “Salgın sebebiyle oldukça hassas bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde, hem yetkili satıcılarımız hem  de müşterilerimiz için bazı özel tedbirler aldık. Bu tedbirlerin ilki aktif görüntülü sohbet  sistemini kullanmaya başladık. Hemen sonrasında  otomotiv satışlarında yaşanan daralmaların satım süreçlerinde de özellikle Nisan ayında daha çok hissedilmeye başlanmış durumda iken evlerinden çıkmadan otomobil satım-alım süreçlerindeki aksaklıkları yaşamaya devam eden müşterilerimize yönelik bazı adımlar atmaya başlamış durumdayız. Bu kapsamda özellikle tamamen uçtan uca satış olanakları sağlayan, müşterilerin evlerinden hiç çıkmadan otomobil alabilmelerine olanak sağlayan uygulama olan “Suzuki Arabam Kapımda’ya başaldık. Bu uygulama ile, sıfır kilometre araçları müşterilerimizin kapısına kadar taşıyarak hayatı daha da kolaylaştırdık. Birçok sürecin yetkili satıcılarımız tarafından kolaylıkla gerçekleştiği bu uygulamada, sıfır kilometre araçların kapıya taşınarak hayatı kolaylaştırmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

15 Yorum

  1. Kapıya teslim sistemi çok iyi coronayla beraber birçok markada uygulamaya geçti bende 3008 i bu şekilde teslim almıştım 😀

  2. kapıya teslim yapan markalar çoğalmış peugeot da yapıyormuş 3008 alma arifesinde sevindim bu habere

  3. Pandemi dönemi markalarda ciddi gelişmeler oldu kapıda teslimde bunlardan biri peugeot da bu durumu iyi yönetenlerden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı