Teknoloji

Tekno10 Şimdi Bundle’da!

Bundle Türkiye’nin en sevilen mobil haber uygulamalarından biri. Pek çok kategori altında birbirinden prestijli sitelerin sıralandığı uygulamada kullanıcının seçtiği konu başlıklarına göre belirlenen pek çok haber yer alıyor. İlgi duyulan alanlarda yaşanan son gelişmeleri takip etmek için oldukça pratik bir uygulama olan Bundle heyecanlandırıcı bir yeniliğe imza attı. En popüler ve güncel teknoloji haberlerini paylaşan tekno10’a şimdi Bundle uygulaması üzerinden de erişilebiliyor.

Bundle uygulamasının Teknoloji kategorisi altında yer alan tekno10, Bundle kullanıcılarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşıyor. En önemli haber platformlarının yer aldığı Bundle uygulaması üzerinden artık güncel tekno10 haberlerine de kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Tekno10, başta teknoloji olmak üzere bilim, sosyal medya, mobil ve otomobil gibi değişik kategorilerde yaşanan en önemli gelişmeleri hiç vakit kaybetmeden okuyucularıyla buluşturuyor. Son teknolojik gelişmeler, popüler sosyal medya uygulamaları tarafından test edilen özellikler, otomobil ve oyun dünyasına dair heyecanlandıran yenilikler ve çok daha fazlasına dair en güncel haberler tekno10’dan okunabiliyor.

Bundle Üzerinden tekno10’a Nasıl Ulaşılır?

 Tekno10 Şimdi Bundle’da!

Mobil haber uygulaması olan Bundle kullanımı oldukça kolay olan bir arayüze sahip. Uygulamaya girildiğinde ilk olarak 3 farklı kaynak veya konu seçmek gerekiyor. Anasayfada Gündem, Teknoloji, Spor ve benzeri pek çok kategori yer alıyor. Teknoloji kategorisi seçildiğinde açılan listeden veya yukarıda bulunan arama çubuğu kullanılarak tekno10’a ulaşılabiliyor. Hürriyet, Milliyet, Capital, The Independent Turkish, Bein Sports gibi bulundukları kategorinin en ünlü isimlerinin yer aldığı Bundle uygulaması aracılığıyla tekno10 haberlerini kolaylıkla okuyabilir, kişisel haber yayın akışınızda tekno10’un da yer almasını sağlayabilirsiniz. 

Bundle Uygulaması Nedir?

Bundle uygulamasına AppStore ve Google Play Store’lardan ulaşılabiliyor. Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı bulunan Bundle, her gün yüz binlerce kaynaktan yayınlanan haberleri seçilen ilgi alanları, kaynak ve kategorilere göre kullanıcıyla buluşturuyor. 3 farklı haber akışı görünüm seçeneği sunan Bundle, kişinin güncel gelişmeleri takip etmek istediği alanlara direkt olarak ulaşmasını ve en önemli son dakika haberlerine dair bildirim almasını sağlıyor.

Bundle haber uygulamasını indirip tekno10’u takibe alarak içeriklerimize ulaşabilir, güncel teknolojik gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı