Teknoloji

Tekno10 Şimdi YouTube’da!

Tekno10 Youtube kanalı, 12 Mart itibariyle açıldı. Başta teknoloji olmak üzere sosyal medya, bilim, mobil, yaşam, kültür – sanat, otomobil, oyun, spor kategorilerinde en güncel ve ilgi çekici gelişmelerin paylaşıldığı Tekno10 şimdi daha da fazlasıyla Youtube’da.

Youtube’un teknoloji ve haber alanındaki içeriklerine kendi farklı bakış açısı ve içerik stiliyle katkıda bulunmayı amaçlayan Tekno10, Youtube izleyici kitlesine sokak röportajlarından ürün incelemelerine geniş bir içerik yelpazesi sunmayı planlıyor.

Tekno10’un İlk Youtube Videosu Yayında

Tekno10 ilk Youtube videosunu 12 Mart’ta yayınladı. Tüm dünyayı etkileyen Corona virüsü salgını sebebiyle herkesin çokça kullandığı kolonyanın evde nasıl yapıldığını anlatan videoya Youtube kanalından ulaşılabiliyor.

Tekno10 Youtube’da Ürün İncelemeleri Paylaşacak

Teknoloji ağırlıklı gündem haberlerini okuyucularla buluşturan Tekno10’un Youtube’da odaklanacağı içerik türlerinden bir tanesi de ürün incelemeleri olacak. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar aksesuarları gibi teknolojik ürünler ile ilgili inceleme ve kutu açılımı videoları kanalda Tekno10 aboneleri ile paylaşılacak.

Yeni çıkan oyunlar ile ilgili videolara da ulaşılabilecek olan Tekno10 Youtube kanalı, teknoloji tutkunlarının yeni adresi olmayı hedefliyor.

Sokak Röportajlarıyla Teknolojinin Nabzı Tutulacak

Tekno10 Youtube kanalının hedeflerinden bir tanesi de izleyicisini gündemin ve teknoloji dünyasının bir parçası haline getirmek. Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeler ile ilgili olarak sokağın nabzı tutulacak. Kanal izleyicilerin beklentilerini karşılayacak, öneriler ile izleycisini işin içine katarak ilerleyecek.

Tekno10 Youtube Kanalında Haftanın Trend Haberleri

Teknoloji dünyadaki gelişmelerin en hızlı şekilde kendini gösterdiği alanlardan bir tanesi ancak Tekno10 yalnızca bir teknoloji kanalı değil. Sosyal medya, bilim, mobil, yaşam, kültür – sanat, otomobil, oyun, spor gibi alanlarda bir hafta içerisinde ülkede ve dünyada yaşanan bütün gelişmelerin özeti her Cuma Tekno10 Youtube kanalında izlenebilecek.

Tekno10’a Youtube’da Nasıl Abone Olunur?

Tekno10’un Youtube kanalına abone olmak çok kolay. Tek yapılması gereken Youtube hesabınıza giriş yaptıktan sonra Tekno10 Youtube kanalına girip Tekno10 logosunun yanında bulunan Abone Ol butonuna tıklamak.

Tekno10 Şimdi YouTube’da!

Ürün incelemelerinden “Nasıl Yapılır?” videolarına kadar pek çok ilginç videoyu kaçırmamak için ise Abone Ol butonunun yanında yer alan çan simgesine tıklayarak bildirimleri açmak gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Site arayüzünüz çok hoşuma gitti. Güzel içeriklerde üretiyorsunuz. Ellerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı