Teknoloji

TP – Link Archer AX50 Tanıtıldı

Wi-Fi 6 destekli ağ ürünlerine her geçen gün yenilerini ekleyen TP-Link, yeni yönlendiricisi TP-Link Archer AX50 yönlendiricisini tanıttı.

TP-Link’in yeni AX50 yönlendiricisi çok sayıda cihazın ağa bağlandığı ve küçük ofisler için uygun olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 3 Gpbs kablosuz hızı destekleyebilen AX50 modeli, yüksek bağlantı hızının yanında bağlantı kapasitesini de dört kata kadar arttırıyor. AX50 ayrıca ortalama trafiğe sahip olan toplam 256 cihazın paketlerini işleyebilecek kapasiteye sahip. Bu nedenle TP-Link’in yeni yönlendiricisi, yüksek yoğunluğa sahip işler için uygun bir ürün olarak karşımıza çıkıyor ve uzun süre kullanılabilecek bir ağ oluşturulmasını mümkün kılıyor.

Ev kullanımı için oluşturulan Wi-Fi bağlantıları beklentilerini de kolayca karşılayabilen TP-Link AX50 modeli, sahip olduğu Wi-Fi 6 teknolojisi ile bağlantı kalitesini de arttırıyor. Yönlendirici gecikmeleri ayrıca yüzde 75 oranında azaltıyor.

Bünyesinde dört adet yüksek kazançlı anten ile birlikte gelen TP-Link’in yeni Wi-Fi 6 desteğine sahip yönlendiricisi yüksek menzile sahip. Bu antenler ve “hüzmeleme” teknolojisi sayesinde ürün daha güçlü ve daha geniş bir Wi-Fi ağı sunuyor. Wi-Fi 6 ile birlikte gelen BSS Color özelliği sayesinde diğer modem ve yönlendiricilerden gelen sinyal ve parazit sorunları da TP-Link AX50 tarafından engellenebiliyor. Modelin kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı