MobilTeknoloji

Traeger Grills App

Traeger Grills uygulaması herkesin mutlaka cep telefonunda bulundurması gereken bir ızgara ve yemek uygulamasıdır. Her milletten ve topluluktan olan kişiler rahatlıkla bu uygulama üzerinden eşsiz tariflere bakabilirler. Uygulama içerisinde kişiler birbirinden farklı et ve ızgara tariflerine bakabilirler. Uygulama içerisinde bulunan tarifler çevrimiçi olarak sürekli bir şekilde güncellenmektedir ve oylanmaktadır. Kişiler App Store üzerinden veya Android işlemciye sahip Google Play Store üzerinden uygulamayı indirebilirler. Çevrimiçi alışveriş ve tarif bilgileri için 10 saniyede Traeger Grills uygulamasını indirebilirsiniz.

Traeger Grills Uygulaması İçerisinde Neler Bulunmaktadır?

Traeger Grills uygulamasına sahip olan kişiler, uygulama üzerinden Wifıre kontrolü yapabilirler. Bu kontrol üzerinden kişiler, ızgaralarının durumunu kontrol edebilir ve sıcaklıklarını değiştirebilirler. Bununla beraber ızagarnızın dumanını açabilir veya pişirme zamanını uygulama üzerinden ayarlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde binden fazla yemek tarifi bulunmaktadır. Özellikle uygulama içerisinde kişiler en çok odun ateşinde pişen tarifleri beğenilmektedir. Uygulamayı kullanan kişiler ısı ayarlarını online olarak yaparak, tarifleri ızgaraya gönderebilirler ve bununla beraber ızgara ayarlarını değiştirme işlemini yapabilirler. Uygulamanın diğer bir güzel tarafı ise gelen her yeni ürünü güncel olarak yayınlamasıdır. Kişiler alabilecekleri, kendilerine en uygun mağazayı bu uygulama üzerinden bulabilirler. Veya sürekli olarak ızgara yapan kişiler, bu mağazalar üzerinden stok olarak ürün alımında bulunabilirler.

Traeger Grills Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Traeger Grills uygulaması içerisinde topluluk özelliği bulunmaktadır. Kişiler canlı yayın açarak, yaptıkları yemekleri ve ızgara partilerini paylaşmaktadır. Bu yayınları takip ederek, yapacağınız ızgaralar için yeni fikirler edinebilir veya ızgara ilhamı alabilirsiniz. Özellikle profesyonellerin uyguladığı tarifleri takip edebilir ve Twitter üzerinden kendi tariflerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Uygulama içerisinde hashtag ifadelerini kullanarak yeni tarifleri takip edebilir veya kendi tariflerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bununla beraber kişiler zamanlayıcı aracıyla yaptıkları ızgaraları mükemmel bir hale getirebilirler. Aşçılar ve yemek yapma merakı olan kişiler uygulama üzerinden mükemmel sıcaklığı tespit edebilir ve sürekli ısı kontrolünü sağlayabilirler. Uygulama üzerinden zamanlayıcı ayarlayın ve ızgara başında vakit geçirmeden kolay bir şekilde yemeğinizin pişmesini bekleyin. Bununla beraber özel ızgara tarifleri yapmak isteyen kişiler uygulama içerisinde özel pişirme döngülerini takip edebilir ve kendilerine göre tariflerde değişiklik yapabilirler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı