Teknoloji

Turkcell’den 8000 TL’ye Özel Numara

Turkcell yeni özel numaralarını tanesi 8000 TL’ye varan fiyatlarla satışa çıkarmış durumda. Pek çok takım için önem arz eden bu numaralar, bakalım ne kadar ilgi görecek?

Teknoloji ve GSM devi Turkcell, ülkemizde önemli bir yere sahip. Hizmet için detaylı ve etkin bir dil yaratan Turkcell, oldukça güçlü ve yenilikçi bir dilde hizmet sunuyor. Peki ama neden bu tarz bir çalışma gerçekleştiriyor dersiniz? Gelin bu konuya göz atalım ve ön plana çıkarılan detayları hep beraber inceleyelim.

Site üzerinde özel numaralar diye bir sekme oluşturan Turkcell, 3000 TL ile 8000 tl arasında bir fiyat skalası ile hat satışa sunuyor.

Özel servislerden olan bu numaralar, sana özel, şehrine özel, takımına özel olarak oldukça çok tercih edilecek numaralardan hizmet sunuyor. Özel kurye ile satışa sunulan bu numaralar, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının kuruluş yıllarını da barındırıyor.

Turkcell 183 farklı özel numarayı satışa çıkardı ve bu hatları satın alan müşterilerine özel olarak 4 ay boyunca aylık 2 Gb hediye internet sunuyor. Kurye bizzat evinize ulaştırdığı için kolaylıkla satın alabiliyorsunuz. Aktif hale bir süre sonra getirilen bu numaralar, site üzerinden özel bir bağlantı ile satışa sunuluyor.

Pek çok kişi takımının, şehrinin ve kişiye özel olarak numarasınnı özel olmasını istiyor olabilir. Bu yüzden de herkes için değişimi ve beklentiyi ön plana çıkaran bir dil yaratılıyor. Bu da hem beklentileri hem de hat içeriklerini çok daha güçlü bir dilde karşımıza çıkarıyor. Satışa çıkarılan numaralar, 8 Bin tl fiyatlara kadar satışa sunulduğu için kolaylıkla ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı