Teknoloji

Twitch Takipçi Sayısıyla Dikkat Çeken Amouranth Yine Banlandı!

Twitch yayıncıları arasında adından söz ettiren Amouranth isimli yayıncının yaptığı yayınlar sonrasında bir kez daha banlandığı öğrenildi. Bu süreç içerisinde üçüncü kez banlandığı ifade edilen yayıncının bu kez hesabının tamamen kapatılma riski ile karşı karşıya olduğu belirlendi.

Oyun sektörü son zamanlarda tahmin edilemez bir büyüm içerisine girdi. Bu süreçte videolu oyun sistemini tercih eden ve kullanan milyonlarca kişinin olduğu biliniyor. Bu süreçte canlı yayın platformları oldukça ilgi görmüş durumda. Özellikle salgın nedeniyle her zamankinden daha fazla kullanıldığı biliniyor. Oyun yayınları denildiği zaman akla ilk olarak Twitch geliyor. Pek çok yayıncı ve oyun severin buluşma noktası olarak ifade ediliyor.

Son dönemlerde pek çok yayıncının kuralları ihlal ettiği gerekçesi ile banlandığı ifade ediliyor. Bu yayıncılardan birisi de amouranth ismiyle bilinen asıl ismi Kaitlyn Siraguda olan kullanıcı olarak ifade edildi.

Platforma Tamamen Veda Edebilir!

Twitch’te yıllardır yapmış olduğu yayınlarla tanınıyor. Bu süreç içerisinde 1.5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu belirlendi. Platform içerisinde pek çok yayıncı ve kullanıcı tarafından tanınıyor. İçerikleri ile hem beğenilen hem de çok konuşulan isimlerden bir tanesi olarak biliniyor.  

Daha önce de banlanan kullanıcının bu sefer neden banlandığı tam olarak bilinmiyor. Bu süreçte bazı tahminler gündeme gelmeye başladı. Bu süreçte yayın sırasında görülen uygunsuz profil fotoğrafının banlanma sebebi olabileceği belirtildi. Ancak konu hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı