Teknoloji

Twitch Yeni Abonelik İşlemlerinde Kullanılabilecek Olan Hediye Kartları Tasarladı

Yayıncılar tarafından sıklıkla kullanılan Twitch dünyanın en popüler çevrim içi yayınlarını sunmaya devam ediyor. Gittikçe popüler hale gelen bu sistem içerisinde yeni bir uygulamanın geliştirildiği belirlendi. Bu hediye kartlar kullanıcıların isteklerine göre dijital olarak sunulabileceği gibi fiziksel olarak satılacak. Henüz sadece ABD’de kullanıma sunulduğu ancak ilerleyen günlerde diğer ülkeler içinde yaygın hale gelmesi bekleniyor.

Yayıncılık sektörünün giderek büyümesinin ardından bu platformlardan öne çıkanlardan bir tanesi de Twitch oldu. En popüler yayın platformlarından birisi olarak ifade ediliyor. Platform her geçen gün kullanıcı sayısını artırmışken bu durumda yeni özellikler de eklenmeye devam ediyor. En son kanal sayfası içerisinde birtakım yenilikler yapılmıştı. Bu yeniliklerin ardından bir yenisinin daha eklendiği belirtildi. Dijital ya da fiziksel olarak satın alınabilen hediye kartı sistemi farklı alanlarda kullanılabilecek. Kişiler bu hediye kartları ile birlikte destekledikleri yayıncılara yardımda  bulunabilecekler. Bunun yanı sıra yeni abonelik işlemleri için de sorunsuz olarak kullanılabilecek

Twitch Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Twitch internet adresi üzerinden hediye kartına ulaşmak mümkün. Bu süreçte Türkçe bir arayüzün de bulunması sevindirici bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Bu durumun aynı zamanda Türkiye’de de yakın zamanda kullanımın sağlanabileceği anlamına geliyor. Farklı tasarımlarla hazırlanan hediye kartları doğum günü, mezuniyetler ya da farklı kutlamalar için özel olarak düşünülmüş. Değerlerinin ise 25 dolardan başlayıp 200 dolara kadar çıktığı belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı