Teknoloji

Ücretsiz Adobe Photoshop Programına Sahip Olmak

Adobe Photoshop güvenilir bir yazılımdır. Yıllardır profesyonel fotoğraf düzenleme standardı olmuştur ve şimdiye kadar üretilmiş en iyi fotoğraf manipülatörü olarak tanımlanabilir. Bu amaçla, Photoshop Ücretsiz Deneme sürümünü ve Photoshop Ücretsiz ve Yasal olarak nasıl edinileceğini anlatmanın birkaç yolunu açıkladık.

Ek olarak, pahalı fiyat etiketi nedeniyle, birçok kullanıcı sürekli olarak ücretsiz bir Adobe Photoshop indirmesi aramaktadır. Bir aylık yazılım erişim ücreti 29,99 $ ‘dır. Ancak, kullanıcılar bir yıl boyunca abone olduklarında indirim oranlarından yararlanabilir veya aylık 12 aylık taahhütte bulunabilirler.

Halen, herhangi bir ödeme yapmadan Adobe Photoshop CC’nin keyfini çıkarmanın en iyi ve kanıtlanmış yolu, yazılımın ücretsiz denemesine kaydolmak ve ardından deneme süresi bitmeden iptal olmaktır. Adobe özellikle, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman başlayabileceğiniz Photoshop CC’nin en yeni sürümünün 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunar.

Adobe Photoshop İndir

Önemli olarak, bu programı verimli bir şekilde çalıştırmak; Mac kullanıcılarının MacOS X sürüm 10.11 (El Captain), 10.12 (Sierra) veya MacOS 10.13 (Yüksek Sierra) olması gerekir. PC kullanıcıları, Windows 7 veya daha yeni ve 4 GB RAM’e ihtiyaç duyarken (8 GB önerilir). Aşağıdaki adımları takip edin:

1. Adım: İlk adım, Adobe Photoshop Ücretsiz Deneme Sürümünün sunulduğu Adobe web sitesinde gezinmeyi içerir. Daha sonra SSS bölümünü inceleyin ve şartları kabul ediyorsanız ve başlamaya hazırsanız “Ücretsiz Deneme Sürümünüzü Başlat” tıklayın.

Adım 2: Tercih ettiğiniz ücretsiz deneme planını seçmeye devam edin. Temel olarak, Fotoğraf Planı size 1 TB ve 20 GB bulut depolama arasında seçim yapma imkanı sunan Adobe Lightroom, Photoshop ve Lightroom Classic sunar.

Adım 3: Burada, tercih ettiğiniz planı seçtikten sonra yazılımın indirilmesi otomatik olarak başlamalıdır. Bu Photoshop indirme işlemi hem Windows 10 hem de Mac OS ile kısıtlama olmadan mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Yazılımın sığması için depolama alanınızın 4GB’a kadar olduğundan emin olun.

Adım 4: Her indirme işleminden sonra gerektiği gibi, birkaç soruyu yanıtlamanız ve geçerli bir Adobe Hesabı ile giriş yapmanız ya da uygulamaya erişmek için yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.

Adım 5: Son olarak, 7 gün boyunca geçerli Photoshop Ücretsiz Deneme sürümün var. Ücretsiz deneme sürümünün, yazılımın indirildiği gün başladığını ve deneme sona erdiğinde herhangi bir şey ve her şeyin ücretini ödememek için denemeyi iptal etmeniz şarttır!

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı