Teknoloji

Uzmanlar Çok Önemli Uyarı! Bitcoin Yatırımcıları Dikkat Etmeli

Uzmanlar Çok Önemli Uyarı! Bitcoin Yatırımcıları Dikkat Etmeli

Kısa bir zaman içerisinde büyük bir yükseliş sağlayan Bitcoin, 9 bin dolara kadar arttı. Bu yükseliş ile birlikte Bitcoin ve altcoinlere olan ilgi daha da arttı. Ancak uzmanlar, Bitcoin boğalarının yorulduğunu belirterek uyarılarda bulundu.

Bitcoin, uzun bir yükseliş dalgasının ardından 9 bin dolara kadar dayanmış ve ardından düşüşe geçerek an itibari ile 7930 dolar seviyesinde seyretmektedir. Bitcoin’in bu hareketinden sonra birçok uzman konuyla ilgili olarak çok önemli uyarılarda bulundu.

Uzmanlar Uyardı! Bitcoin Yatırımcıları Dikkat Etmeli

Josh Olszewich Uyarılarda Bulundu

Brave New Coin’in en ünlü uzmanlarından biri olan Josh Olszewich, Bitcoin’in bir günlük grafiğini değerlendirdi. Grafik üzerinden açıklama yapan Olszewich, ‘’Grafiğe göre şunu çok net söyleyebilirim ki ayılar, piyasaya girmeye çalışıyor. Yükselen kama formasyonunda olan Bitcoin, yukarıya doğru çok sert bir yükseliş gerçekleştirmezse maalesef hızlı bir şekilde değer kaybı yaşayabilir’’ ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Olszewich, ‘’Bitcoin’in serüvenine devam etmesi için 9000 doların üstüne çıkmalı. Bunun içinde 8,731 dolar direnci çok önemli’’ diye belirtti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı