Teknoloji

Vivo APEX 2020 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Vivo’nun tanıtmaya hazırlandığı Vivo APEX 2020 modelinin duyurulacağı tarih belli oldu. 

2019 yılında 7 akıllı telefon modelini duyuran Vivo, 2020 yılına da hızlı bir başlangıç yapmak istiyor. Bu doğrultuda yeni akıllı telefonları üzerinde hız kesmeden çalışmalara devam eden Vivo, yeni akıllı telefonunu 23 – 24 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan MWC 2020 etkinliğinde duyuracak. 

Vivo APEX 2020 MWC 2020 Etkinliğinde Duyurulacak

Vivo’nun yeni akıllı telefonu APEX 2020 modeli, MWC 2020 etkinliği kapsamında duyurulacak. Vivo’nun ilk olarak 2018 yılında duyurduğu APEX konsept modeli, pop – up an kamera ve ekran altından parmak izi okuyucusu ile birlikte gelerek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. 

2019 yılında duyurulan Vivo APEX serisi akıllı telefonu 5G desteği ve ekran içi hoparlörü ile birlikte gelmişti. Vivo’nun yeni akıllı telefonu ayrıca ekranının tamamını kapsayan ekran altı parmak izi okuma teknolojisi ile birlikte gelmişti. Bu yıl duyurulacak olan Vivo APEX 2020 modelinin hangi özellikler ile birlikte geleceği ise bilinmiyor. Vivo’nun basın görevlilerine gönderdiği davetiye ise Vivo’nun yeni akıllı telefonu hakkında daha fazla bilgi veriyor. Gönderilen davetiyede yer alan “Empower The Next sloganı Vivo’nun yeni akıllı telefonunu çok daha gelişmiş özellikler ile birlikte geleceğinin bir kanıtı olarak görülebilir. Vivo’nun yeni akıllı telefonuna ve diğer ürünlerine dair pek çok bilgiyi MWC 2020 etkinliği kapsamında öğrenebileceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı