Teknoloji

Vivo’nun Yeni Telefonu X50 Lite Özellikleriyle Kullanıcıları Heyecanlandırdı

Vivo tarafından tasarlanan yeni telefon X50 Lite için yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Cihaz şimdiden kullanıcılar açısından büyük heyecana neden oldu. Snapdragon 665 işlemcisini kullanmayı tercih eden cihazın RAM’i ise 8 GB olarak tasarlanmış durumda. Cihaz kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkıyor.

Yeni telefon hakkında pek çok kişi yeni özelliklerini büyük heyecanla bekliyorlardı. Telefonun özelliklerini takip etmek için listeleme ve sertifika siteleri de çok fazla takip ediliyor ve konu hakkında çeşitli sorular soruluyor. Listeleme ve sertifika siteleri üzerinden henüz piyasaya çıkmamış olan pek çok telefonun sızdırılan bilgilerine bu şekilde ulaşabilmek mümkün.

Yeni Telefonun Özellikleri Çok Dikkat Çekiyor

Vivo tarafından çıkarılan X50 Lite gücünü Snapdragon 665 işlemciden alacak. Cihazın kullanmış olduğu bu işlemci en son 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Cihazın 8 GB RAM’a sahip olduğu belirlendi. Ekran kalitesi ile de kullanıcıları son derece mutlu edecekmiş gibi görünüyor. Cihazın işletim sistemi ise Android 10 olarak belirlenmiş. Bu durumun kullanıcıları şaşırtmayacağı düşünülüyor.

Cihazın temel özellikleri konuşulmaya başlandı ancak tasarımı hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bu süreç içerisinde telefonun asıl görüntülerinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. Cihazın fiyatı da henüz bilinmiyor. İlerleyen günlerce cihazla ilgili yeni bilgilerin gündeme gelmesi bekleniyor. Bu durumda kullanıcılar yeni özellikleri ve cihaz tasarımını büyük bir heyecanla beklemeye başladılar.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı