MobilTeknoloji

VLC Player’ın Yeni Android Beta Sürümü’ne Navigasyon Çubuğu Geldi!

 Dünyanın en çok kullanılan video ve müzik oynatma programlarından olan VLC Player uygulamasının Android beta sürümüne güncelleme geldi.Gelen bu güncelleme ile birlikte uygulamaya yeni bir navigasyon çubuğu ile paylaş butonu ekleniyor.

Çok uzun zamandır akıllı telefon ve bilgisayar yazılımları sektöründe yer alarak hizmet vermekte olan medya oynatma uygulaması VLC Player, çok uzun zamandır milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde tercih edilmektedir.

Kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiğinin farkında olan geliştirici, VLC Player uygulamasını hem bilgisayar hem de mobil sürümünü çok sık bir şekilde güncellemeler getirerek uygulamayı daha işlevsel bir konuma getirmek için aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Uygulama geliştiricileri bu seferde, VLC Player uygulamasının Android versiyonuna ait beta sürümüne güncelleme getirdi.Kullanıcıların beğenisine sunulan yeni beta sürümü ile uygulamaya yeni bir navigasyon çubuğu eklendi ve uygulamanın daha alışılmış bir ara yüze sahip olmasını sağlıyor.Bu sayede VLC Player uygulaması kullanıcıları, kullanmak istedikleri menülere hemen ulaşabilme imkanına da sahip olmaktadır.

Gerek son zamanlarda piyasaya çıkarılmış olan mobil uygulamalar gerekse uzun bir süredir kullanılmakta olan popüler mobil uygulamalar artık daha kolay bir kullanım sağlanması için ara yüze bir navigasyon çubuğu ekliyorlar. 

VLC Player‘ uygulamasının son gelen Android beta sürümü de kullanıcılarına da bu ara yüzü kullanma imkânı sundu.

VLC Player uygulamasının son gelen Android beta sürümünde yapılan değişiklikler bunlarla sınırlandırılmış değil.Uygulamanın geliştirici ekibi, uygulamaya bir de paylaş butonu eklemişler.Bu buton sayesinde, tüketiciler VLC Player üzerinden izlemiş oldukları video ve dinlemiş oldukları müzikleri paylaşılabilmesine olanak sağlıyor.

Geliştirici ekip, yeni gelen beta sürüm ile birlikte sunmuş olduğu özelliklerin, uygulamanın Android sürümüne ne zaman geleceği hakkında bir bilgilendirme yapmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı