Teknoloji

Vodafone Kalan Bakiye Öğrenme

Vodafone kalan bakiye öğrenme işlemi için öncelikle 7501 numaralı Vodafone müşteri temsilcisini arayarak, kalan bakiyenizi öğrenebilir ve buna göre yükleme yapabilirsiniz. Mesaj ile bakiye kontrolü yapmak isteyen kişiler mesaj kısmına giriş yaparak, mesaj bölümüne bakiye yazarak 7501 numaralı Vodafone numarasına gönderimde bulunabilirsiniz. Otomatik olarak bakiye öğrenmek isteyen kişiler *123# yazarak USSD üzerinden kalan bakiyelerini sorgulayabilirler. Vodafone servisi üzerinden bakiye öğrenmek isteyen kişiler online self servisi üzerinden sürekli olarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Vodafone üzerinden online bakiye sorgulama işlemi yapmak isteyen kişieler https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/giris?pageId=BakiyeGoruntuleme sayfasına girerek cep numarasını yazarak kalan bakiyelerini öğrenebilirler.

Vodafone Kolay Bakiye Sorgulama Servisi Nedir?

Vodafone kolay bakiye sorgulamak isteyen kişiler hattınıza tanımlanan ürünleri görmek ve bekleyen ürünleri sorgulamak için bu servis kanalını kullanabilirsiniz. Faturasız olan hatlarınızı kullanmak için veya yenilenmesi gereken ürünleri bulmak için ücretsiz olarak Vodafone sayfası üzerinden veya belirli işlemlerle bunları öğrenebilirsiniz. Bu işlemler tamamen ücretsiz yapılmaktadır ve kişilerden herhangi bir ek kesinti yapılmamaktadır. Kalan bakiyenizi öğrenmek yükleneceğiniz TL tutarını veya tarifeyi öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Yükleme yetersizliği yapmanız durumunda, istediğiniz paket veya mevcut paketlerinizi yeniletemezsiniz. Hattınıza tanımlı olan veya yenilenmeyi bekleyen bakiyenizi öğrenmek için mesaj bölümüne girerek 7000 numaralı Vodafone sorgulama adresine kolay bakiye yazarak, mevcut bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Kolay bakiye sorgulama sistemi bütün paketleri ve ürünleri tek bir seferde görmenizi sağlayan bir yazılım servisidir. Bu servis üzerinden yapabileceğiniz her şeyi halledebilirsiniz. Kolay bakiye içerisinde güncel Türk Lirası bakiyesi, hat içerisinde bulunan tanımlı ürünler, hat üzerinden aldığınız ürünlerin ücretleri veya tahsil edilmeye bekleyen ürünlerin fiyatları bulunmaktadır. Bununla beraber hat üzerinden borç sorgulama işleminde de bulunabilirsiniz. Kolay bakiye servisi içerisinde, diğer Vodafone ürünlerinizi ve hatlarınızı takip edebilirsiniz.


Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı