Teknoloji

Vodafone Online Self Servis Nedir?

Vodafone’un sunmuş olduğu bu servisle beraber bireysel ve kurumsal bütün aboneler internet üzerinden her türlü işlemi online olarak gerçekleştirebilecek.

Online Self Servis nasıl kullanılır? Bu servisi kullanabilmek için internet bağlantınız olması gerekmektedir. Gerek telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile gerekse bilgisayar üzerinden servise ulaşabilmeniz mümkündür.Online Self Servis şifremi nasıl alırım?Online Self Servis’te hangi işlemleri yapabilirim? Yapabileceğiniz pek çok işlem vardır. Fatura yatırmak, bakiyenize tl yüklemek veya paket seçimi yapmak gibi birçok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis kullanmanın avantajları nelerdir? Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak dışarı çıkarak halledebileceğiniz pek çok işi internet üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Online Self Servis ücretli midir? Herhangi bir ücret alınmadığı bilinmektedir. Servis tamamen ücretsizdir. Online Self Servis’te faturamı nereden ödeyebilirim? Arayüzü oldukça basittir, fatura ödeme ile ilgili talimatları takip ederek rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Self Servis’i Nasıl Kullanacağım?

Vodafone’un sunmuş olduğu hizmet tamamen ücretsiz olup bayilerde gerçekleştirebileceğiniz hizmetlerin neredeyse tamamını sanal mecradan gerçekleştirebileceksiniz. Böylelikle ülkemizde de patlak veren koronavirüs salgını dolayısı dolayısıyla daha az dışarı çıkma fırsatına erişeceksiniz. İhtiyacınız olmadıkça dışarı çıkmamanız gereken bugünlerde Vodafone’un aktif olarak hizmet verdiği Selft Servis hizmetini tanıtma amaçlı bu yazıyı hazırladım. https://www.vodafone.com.tr/Servisler/online-islemler.php  adresine girdiğinizde karşınıza çıkan giriş yap butonuna bastığınız takdirde Self Servis’e giriş yapabilirsiniz. Sizden istenen tc kimlik numarası ve şifre ile Self Servis’in tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bu sistem, bireysel ve kurumsal abonelikleri olan herkese açıktır. Bu bağlamda herhangi bir üye ayrımı gözetilmemektedir. Fatura yatırımından bakiyenize tl eklemeye kadar pek çok seçenek mevcuttur. Vodafone’la ilgili ihtiyacınız olan pek çok şeyi internet üzerinden halledebilirsiniz. Detaylı bilgiler vodafone resmi sitesinde yer almaktadır.

Self Servis’e cep telefonu üzerinden bağlanacak olursanız tarayıcıyı açarak m.vodafone.com.tr  adresine giriş yapınız. Self şifreniz ile beraber giriş yapıp ödeme sayfasına ulaşarak hesabınıza cep lira yükleyebilirsiniz. Cep Self Servis uygulamasında bir defalığına kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu da önemli bir detaydır. Vodafone ile ilgili herhangi bir şikayetiniz veya sorunuz olursa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı