Teknoloji

Vodafone’dan İnternet Müşterilerine Hızlı İnternet Sürprizi!

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalmanın önemi her defasında dile getiriliyor. Sosyal izolasyonun önemli olduğu şu günlerde pek çok kişi evde zaman geçirmek için internete yöneldi. İnternet kullanımında meydana gelen artış son derece dikkat çekici. Bazen internet hatlarında fazla yüklenmeye bağlı olarak yavaşlama meydana gelebiliyor.

Dünya genelinde koronavirüs vakalarının sayısı 3 milyona kadar ulaştı. Ölüm sayıları da her geçen artmaya devam ediyor. Dünya çapında 210 binden fazla insan ise salgında hayatını kaybetti. Tüm devletler salgının kontrol altına alınması için insanlara evde kalmaları için çağrılar yapıyorlar.

Pek çok internet sağlayıcı şirket ise vatandaşların bu süreçte internet hizmetlerinden etkin bir şekilde faydalanmaları için yeni kampanyalar ve çalışmalar düzenlemeye başladılar. Bu şirketlerden bir tanesi de yeni kampanyası ile birlikte Vodafone oldu.

Verilerin Yüklenme Hızı Artırılacak!

Şirket konu hakkında açıklamalarda bulundu. Fiber ev interneti müşterileri için sağlanan kolaylığın ardından veri indirme hızlarının 4 katına çıkarılmasına karar verildi. Pek çok kişi sosyal platformlar üzerinden oyun oynamaya, dosya aktarımı yapmaya ve canlı yayınlara katılmaya başladı. Bu süreçte internet hızı ciddi bir sorun haline gelmeye başladı. Vodafone tarafından gerçekleştirilen yeni düzenlemelerin ardından kullanıcıların veri yükleme sürelerinin önemli ölçüde azalması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı