Teknoloji

Wi-fi 6 Işık Hızında İnternetle Geliyor!

İnternet konusunda hızlı bir yaklaşım yaratan yeni nesil Wi-fi çalışmaları için özellikle kişilerin beklentilerine net cevaplar veriliyor. Bu yüzden kablosuz bağlantılar için çok daha verimli ve çok daha hızlı bir çalışma sunuluyor. Wi-fi 6 teknolojisi de bu sayede karşımıza çıkıyor.

Yapılan demeler ile görüyoruz ki, kablosuz bir internet 6 milisayinelik bir gecikme ile 700 MBPS hızına ulaşabiliyor. Yani oldukça hızlı bir internet bağlantısı sunacak olan yeni nesil wifi bağlantıları, hem yüksek hızda bağlantı çözümü sunuyor hem de çok güçlü bir internet ara yüz aktarması sağlıyor. Saniyede 10 GB seviyelerine kadar olan hızları destekleyen bu çalışma, pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilecek.

Testler başarılı sonuçlar veriyor!

Büyük üyeleri bünyesinde barındıran pek çok marka ile ortak bir çalışma sağlayacak olan WBA, ilk Wifi 6 denemelerini tamamladığı için işler çok daha hızlı bir dilde ilerlemeye başladı. Bu yüzden kullanımlar ve yoğun çalışmalara dair söyleyecek her türlü beklentiyi ve seçimi kendi içinde değerlendiriyor ve incelemeye devam ediyoruz.

Yapılan testler gösteriyor ki, hem hız olarak hem de performans olarak gayet güçlü bir yapıda ilerleme görülüyor ve herkes için işler daha büyük ve daha hızlı bir dilde yenileniyor. Wİ-Fİ 6 ağının kurulması konusunda da önemli bir dosya transferi sağlayacak olan bu teknoloji, herkes için dengeli ve ayrıntılı bir çalışma sunuyor bizlere. Yeni nesil cevaplar ve internet arayışları bakalım nasıl olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı