Teknoloji

Windows 10 Güncelleme Hataları Nasıl Giderilir?

Windows 10 May 2019 Güncelleme sorunlarını çözme konusunda rehberimize hoş geldiniz. Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi 22 Mayıs’ta başlatılmıştır ve Microsoft, Windows 10’a yapılan bu son büyük güncelleştirmenin Ekim 2018 Güncelleştirmesi’nin karşılaştığı sorunlarla aynı seviyede olmadığından emin olmak için çok çaba sarf etmiştir. Bazı Windows 10 May 2019 Güncelleme sorunları zaten görüldü.

Bu nedenle, tüm Windows 10 May 2019 Güncelleme sorunlarını burada topladık ve sorunları düzelttik, bu nedenle PC’nizin kendisi davranmıyorsa, interneti aramak zorunda değilsiniz.

Ancak, kapsamadığımız bir Windows 10 May 2019 Güncelleme sorunundan muzdaripseniz, bizi takip edin ve tweet atın ve bir çözüm bulmak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, bu makaleyi en son duyduğumuz sorun ve düzeltmelerle birlikte güncellemeye devam edeceğiz.

Windows 10 Güncelleme Sorunu Çözümü

Microsoft’un Bilinen Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi Listesini Kontrol Edin

Önceki Windows 10 Güncelleştirmelerinden farklı olarak Microsoft, geçerli Windows 10 Mayıs 2019 sorunlarını ve bunları düzeltmek için neler yaptığını ayrıntılarıyla görebileceğiniz bir web sayfası oluşturmuştur.

Denediğiniz sorunun Microsoft tarafından bilinip bilinmediğini ve düzeltmek için hangi adımları atmanız gerektiğini görmek için web sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Microsoft’un Windows 10 May 2019 Güncelleştirmesi ile ilgili bildiği ve bunları nasıl düzeltebileceği aşağıdaki sorunlar:

Kullanıcı Profili Dizininde Gösterilen Çoğaltılmış Klasörler Ve Belgeler

Mayıs 2019 Güncellemesinde, belirli klasörlerin (örneğin, Masaüstü, Belgeler veya Resimler klasörleri) yeniden yönlendirilmesi durumunda, aynı ada sahip boş bir klasör oluşturulabilen bir hata. Bu otomatik olarak kurulacak KB4505057 yaması ile giderildi.

AMD RAID Sürücüsü Uyumsuzluğu

AMD RAID sürücülerinin belirli sürümlerini çalıştıran bilgisayarlara Windows 10 May 2019 Güncelleştirmesi’ni yüklemeye çalışırken yükleme işlemi durabilir. Bu otomatik olarak kurulacak KB4505057 yaması ile giderildi.

Intel Audio Bir İntcdaud.Sys Bildirimi Görüntüler

Microsoft ve Intel, pil tükenmesine neden olabilecek bir dizi Intel Display Audio aygıt sürücüsü sorununu tanımlamıştır. Bu otomatik olarak kurulacak KB4505057 yaması ile giderildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı