Teknoloji

Windows İçin En İyi 3 Ücretsiz Yazılım Güncelleyici

Bilgisayarımızda zaten yüklü olan uygulamaları güncellemeyi hiç önemsemediğimizden, kötü amaçlı yazılım yaratıcıları, kötü amaçlı dosyaları zorlamak için genellikle eski uygulama sürümlerini hedefler. Ancak, eski uygulamalar güncellenerek bu sorunlar düzeltilebilir. Bu yüzden, burada tüm yazılımları bir kerede güncellemek için kullanabileceğiniz en iyi 3 Windows Yazılım Güncelleyicisini paylaştık.

Windows Yazılım Güncelleyici

Heimdal

Heimdal, yazılım düzeltme eklerini yüklemek için kullanabileceğiniz en iyi ve popüler Windows 10 yazılım güncelleştiricilerinden biridir. Heimdal ile ilgili en güzel şey, eski tüm yazılımları otomatik olarak güncelleyen bir “Otomatik pilot” modu sunmasıdır. Sadece bu değil, Heimdal ile bir güncelleme programı da ayarlayabilirsiniz. Bu yüzden, Heimdal kesinlikle bugün kullanabileceğiniz en iyi Windows yazılım güncelleyicisidir.

FileHippo App Manager

Daha önce FileHippo Güncelleme Denetleyicisi olarak bilinen FileHippo App Manager, Windows PC’nizdeki tüm eski araçları güncellemek için kullanabileceğiniz en iyi Windows yazılım güncelleyicisidir. FileHippo App Manager ile ilgili en iyi şey, Güncelleme bağlantısıyla birlikte eski tüm yazılımları otomatik olarak taraması ve listelemesidir. Ancak, FileHippo App Manager, dosyaları güncellemek için kendi veritabanını kullanır. Bu nedenle, FileHippo App Manager’dan en son güncellemeleri bekleyemezsiniz.

Ninite

Ninite, minimalist arayüzü ve özellikleri ile bilinen listedeki bir başka en iyi Windows Yazılım güncelleyicisidir. Sadece yazılım değil, Ninite de sürücüleri sizin için güncelleyebilir. Ninite ile ilgili en güzel şey, resmi web sayfalarındaki en son güncellemeleri taraması ve kontrol etmesi ve doğrudan indirme bağlantısını sağlamasıdır. Evet, Ninite aynı anda birden fazla yazılımı güncelleyebilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı