Teknoloji

Windows için En İyi Ücretsiz Grafik Tasarımcı Araçları

Grafik Tasarım, temelde kalite ve güçlü araçlar gerektiren ve böylece birbiriyle bağlantılı olacak ilham verici ve motive edici tasarımlar oluşturmak için gereken bir şeydir. Tasarımdaki becerilerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz grafik tasarımcı araçlarına ve bu araçların ücretsiz olduğu için hiçbir ücret ödemeden bir göz atın. Öyleyse aşağıdaki bu araçlara bir göz atın.

Grafik Tasarım Araçları

Adobe Illustrator CS2

Bu araç kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilebiliyor, reklam aracı Adobe büyük geliştirici topluluğundan olduğu için alışılmadık bir durum. Bu, insanların her zaman çok sağlam ürünler sağlama eğiliminde oldukları için Adobe tarafından geliştirilen herhangi bir uygulama veya araç için kaliteyi ve özellik setlerini yargılaması kolay olabilir. Illustrator CS2 ayrıca Adobe’nin grafik tasarım kategorisinde öne çıkan başyapıtlarından biridir. Ciddi grafik tasarımcıları için, profesyonel grafikler oluşturmayı dört gözle bekleyenler Illustrator CS2’den daha iyi olamazlar!

Canva

Bu sadece birkaç dakika içinde bazı profesyonel grafikler oluşturmak isteyen kullanıcılar için çevrimiçi şaheserdir. Buna bir kez kaydolduktan sonra, çevrimiçi grafik aracı, kendi grafik tasarımlarınızı yapmak için önceden ayarlanmış 50 şablona geçersiniz, ancak muhtemelen bunları satın alarak binlerceden fazla hediye alabilirsiniz. Her ne kadar ücretsiz hazır ayarlar, herhangi bir kategori altında sayısız grafik oluşturmanıza yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli olacaktır. Deneyin ve son derece yararlı bulacaksınız!

Sumo Paint

Tarayıcınızın içinde çalışan ve erişiminiz için çalışan başka bir güçlü tasarım aracı, ücretsiz olduğu için hiç para harcamanızı bile gerektirmiyor. Bu araç, grafikleri anında ve hızlı bir şekilde oluşturmak gibi tarayıcınızın içinde gelişmiş araçlar kullanmanızı sağlar. Bu harika aracın listemizde yer almasının tek yolu, herhangi bir görüntüyü, basit tıklamalar ve indirmeler ile kolayca muazzam görünen grafiklere dönüştürebilmenizdir. Bu araç, dergileri için yanan grafikleri hazırlamak ya da fotoğraflarını örtmek için çalışan kişiler için tercih edilebilir!

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı