Teknoloji

Windows İşletim Sisteminde iCloud Dönemi Başladı

Windows İşletim Sisteminde iCloud Dönemi Başladı

Faaliyete başladıkları günden itibaren büyük bir çekişme içerisinde olan Microsoft ve Apple, sonunda ortak bir karar almayı başardı. İki dev teknoloji şirketi, iCloud için anlaşmaya vardılar. Ortak bir çalışmanın ürünü olan iCloud, bundan böyle Windows’ta yer alacak. Bu birleşme ile yazılımsal olarak çıkan sorunlarda kısa sürede halledilecek.

Microsof ve Apple, iClloud için birleşti

Microsoft yetkilileri sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. İki şirket arasındaki çekişmeler yıllardır bilinirken iCloud için ortak karar almaları birçok kişiyi şaşkına çevirdi. iCloud hesaplarının faydalarını daha rahat görebilmek isteyen iki dev şirket hem Windwos 10 hem de Apple cihazlardaki gelişmeleri yakından takip edecek. Microsoft mağazalarında ise an itibariyle ‘iCloud for Windows’ uygulaması şu andan itibaren indirilebilir.

Her iki dev şirkette IOS işletim sistemine çok önem veriyor. Hem Microsoft hem de Apple problemsiz bir depolama hizmeti sunmak için kolları sıvamış durumda. iCloud for Windows uygulaması ile her iki şirkette insanların hayatlarını daha fazla kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı