Teknoloji

Windows PC için En İyi Ücretsiz Video Arama Uygulamaları

Bilgisayarınızda internet bağlantısıyla kolayca ücretsiz görüntülü arama yapmanıza yardımcı olacak Windows PC için en iyi ücretsiz Video arama uygulamasına göz atalım.

Ücretsiz Video Arama Uygulamaları

Skype

Bu, dünya çapında popüler olan en iyi çevrimiçi video sohbet servisi programlarından biridir. Bu sanat eserinin bu kadar popüler olmasının nedeni, kullanıcıların görüntülü sohbetlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olan kullanıcılara sunabileceği şaşırtıcı özelliklere ve işlevlere sahip olmasıdır. Skype kullanmanın başka bir yararı var, bu ağdaki kişilerin çoğunu bulacaksınız ve dolayısıyla arkadaşlarınızın da kullanması mümkün olabilir.

ooVoo

Skype’tan sonra görüntülü arama özelliği için yapılmış popüler bir yazılım daha var ve bu ooVoo. Daha kaliteli video kapsamı ve sıra dışı özelliklerden dolayı bu amaç için çok iyidir ve bu nedenle kullanıcılar bunu mutlu bir şekilde kullanmaktan zevk alabilir. Bu yazılımı kullanarak yaklaşık 12 kişi aynı anda grup sohbeti yapılabilir.

Google Hangouts

Bu, popüler Google Hangouts sosyal medya platformunun bir parçası olarak sunulan popüler bir web tabanlı video arama yazılımıdır. Google Hangouts’un yaklaşık 10 kişinin görüntülü sohbet hizmeti, aynı anda grup görüntülü sohbetinin keyfini çıkarabilir. Ve sonunda, en iyi ve en güvenli görüntülü sohbet hizmetini almaya istekliyseniz, o zaman bu sizin içindir.

Facebook Video Chat

Facebook, en popüler sosyal medya ağlarından biridir. Ayrıca görüntülü sohbet hizmetinin işlevselliğinden ödün vermez ve bu nedenle bu hizmet aracılığıyla herhangi bir FB kullanıcısı çevrimiçi arkadaşlarla veya gruplarla kolayca görüntülü sohbet edebilir!

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı