Teknoloji

Xenforo Themes Nulled

Xenforo , Php programlama dili kullanılarak ticari amaç ile yazılmış bir internet forum yazılımıdır. 2011 yılından bu yana hayatımızda olan bu script her geçen gün gelişmiş ve bir çok yeni özellik eklemiştir. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu özelliği ile bir çok kullanıcı tarafından tercih edilir bir script haline gelmiştir.

XenForo Kier Darby tarafından geliştirilmiştir. VBulletin’ın  sahibi tarafından satın alındı. Kasım 2016 da XenForo 2 alfa sürümü başlatıldı ve 2017 yılında kararlı sürümü yayınlandı.

Neden Xenforo Kullanmalıyım

Yeni bir forum sitesi açmak istiyorsanız ve bu konularda pek tecrübeli değilseniz Xenforo sizin için en iyi yazılım olacaktır. Kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Aynı zamanda dil desteği ile zorlanmadan kullanabilirsiz. Xenforo Nulled bir çok özelliği içerisinde barındıran iyi bir forum scriptidir.

Xenfoto Nulled Özellikleri

Öncelikle kullanım kolaylığı bakımdan bir çok scriptten daha iyi ve kullanışlı bir yazılımdır. Php tabanlı olması düzenlenebilirlik açısından büyük fırsatlar sunar.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sitenize üye olmak isteyen kullanıcıları sosyal medya hesapları aracılığı ile oturum açarak üye olma kolaylığı sağlar. Bu oldukça pratik bir yöntemdir. Kullanıcılar tarafından sevilen bu kısayol Xenforo içerisinde bulunan güzel bir özelliktir.

Stillendirme Özgürlüğü

Xenforo tarafından sunulan stillendirme özgürlüğü ile kendi temanızı basit bir şekilde oluşturabilirsiniz. Hiç bir kod bilgisine gerek kalmadan kendinize ait bir tema oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Seo Uyumlu

Seo uyumlu alt yapısı ile akıllı url oluşturursunuz ve sitenizin bulunulabilirliğini arttırırsınız. Aynı zamanda temiz kod dizimi ile yazılmış olan bu script arama motorları tarafından sitenizin sevilmesini sağlayacaktır.

Xenforo 1.4.6 Nulled Güncel Sürüm Linki

https://yadi.sk/d/YEDtE0qqgg9Jg

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı