Teknoloji

Xiaomi Black Shark 3 Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu Black Shark 3 akıllı telefonuna dair yeni bilgiler ortaya çıkaya devam ediyor. Kısa bir süre önce RAM kapasiteli ortaya çıkan modelin şimdi de kendisi ortaya çıktı. 

Kullanıcıların mobil oyunlara yönelmesiyle birlikte önem kazanan oyun odaklı akıllı telefonlar kullancılar tarafından da çok tercih ediliyor. Oyun odaklı akıllı telefon pazarının lider markalarından birisi olan Xiaomi yeni akıllı telefonu Black Shark 3 akıllı telefonu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. 

Xiaomi Black Shark 3 Özellikleri 

Xiaomi’nin 16 GB RAM ile birlikte gelecek olan Xiaomi Black Shark 3 akıllı telefonun şimdi de ekran çözünürlüğü ve kendisi ortaya çıktı. Xiaomi Black Shark 3’ün ekran çözünürlüğüne baktığımızda 4K çözünürlükte 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip bir ayarın kullanılabildiğini görüyoruz. Yeni akıllı telefonla birlikte kullanıcılar en iyi şekilde oyun deneyimi yaşayabilecek. 

Yeni Nesil Akıllı Telefonlar 120 Hz Ekran Tazeleme Hızına Sahip Olacak

Samsung’un 11 Şubat 2020 tarihinde duyuracağı Galaxy S20 ailesinin 120 Hz ekran tazeleme hızı sunacağının ortaya çıkmasının ardından OnePlus 8 ailesinin de 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip olacağı geçtiğimiz gün açıklanmıştı. Kullancılara daha akıcı görüntüler sunmak isteyen akıllı telefon üreticileri için 120 Hz ekran tazeleme hızı görünüşüne göre 2020 yılı amiral gemi modellerinde olmazsa olmaz bir özellik olacak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı