Teknoloji

Xiaomi E-Kitap Okuyucu Tanıtım Tarihi Netleşti

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi ilk e-kitap okuyucusunu tanıtacağı tarihi açıkladı. İşte Xiaomi’nin e-kitap okuyucunun tanıtılacağı tarih.

Çin merkezli teknoloji devi teknolojinin var olduğu her alanda ürün üretmeye devam ediyor. Akıllı telefon pazarında olduğu kazar ev ürünlerinde de başarılı bir satış grafiği yakayan Xiaomi şimdi de kendi e-kitap okuyucusunu tanıtacak. 

Ünlü e-ticaret sitesi Amazon, Amazon Kindle ile e-kitap okuyucusu alanında en popüler ve en çok tercih edilen ürün olurken Kobo markası da tüketiciler tarafından tercih ediliyor. E-kitap okuyucusu pazarına Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’de katılacağını açıkladı. Xiaomi’nin ilk e-ink elektronik kitap okuyucusu 20 Kasım tarihinde tanıtılacak. 

Xiaomi’nin ilk e-kitap okuyucunun tanıtılacağı tarih, Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo üzerinde paylaşıldı. Tanıtım tarihinin yanında tanıtım görseli de paylaşan Xiaomi’nin eReader ürününün kalın çerçeveleri dikkat çekiyor. Yanlarında herhangi bir kontrol düğmesinin bulunmayacağı Xiaomi’nin eReader ürününün kontrolü ekran üzerinden yapılacak. 

Katı ve Sıvılara Karşı Dayanıklı Olacak!

Çinli teknoloji devi eReader ürünü için yeni bir kitap kütüphanesi mi kuracağı yoksa var olan bir elektronik kitap kütüphanesi ile anlaşmaya mı gideceği şimdilik bilinmiyor. Tanıtım öncesi bazı özellikleri ortaya çıkan Xiaomi eReader ürününün en önemli özelliklerinden birisi katı ve sıvı koruması özelliğiyle birlikte gelmesi. Diğer kitap okuyucu modellerinde bulunmayan bu özellik sayesinde Xiaomi eReader ürününün kullanıcılar tarafından daha çabuk benimsenmesi bekleniyor. Şimdilik fiyatı belli olmayan ürünün ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı