Teknoloji

Xiaomi, Line Free Kulaklığı İle 9 Saat Kesintisiz Kullanım Sunacak!

Xiaomi tarafından düzenlenen yeni bir etkinlik sonrasında uzun zamandır beklenen Bluetooth kulaklığının tanıtımı gerçekleşti. Line Free ismi verilen kulaklık için pek çok teknoloji severin son derece heyecanlı olduğu belirtildi. Yeni kulaklık modelinin her bütçeye hitap etmesi için uygun fiyatlı olması bekleniyor.

Teknoloji devinin Çin’de düzenlediği bir etkinlikte uzun zamandır beklenen yeni teknolojik ürünlerin de tanıtımı yapıldı. Etkinlik sırasında önce şirketin yeni modeli olan Mi 10 Lite Zoom telefonlarında kullanılan arayüz ile birlikte MIUI’ın yeni sürümü olarak bilinen MIUI 12 tanıtımı yapıldı. Ancak bu süreçte en çok şirketin yeni modeli olan Bluetooth kulaklığı Line Free tanıtımı ile heyecan yarattı.

9 Saat Kesintisiz Kullanım Sağlıyor!

Yeni Line Free kulaklığı pek çok kulaklıkta alışılmış olduğumuz gibi yaka görünümü ile tasarlandı. Ancak daha önceki modellerine göre modelin geliştirildiği tespit edildi. Kullanacak kişinin ensesini rahatsız etmemesi için yumuşak kauçuk ve yüksek elastikiyete sahip bir malzemeden üretildi. Bu sayede herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermiyor.

Kulaklık tasarımında kullanılan Coaxial çift hareketli bobin ünitesi sayesinde daha güçlü ve net ses çıkıyor. Kulaklığın ses seviyesi ise kullanılan cihaz doğrultusunda otomatik olarak algılanabiliyor. Tek bir şarjla birlikte 9 saat aralıksız olarak kullanıldığı ortaya çıktı. Henüz sadece siyah renk seçeneği bulunuyor. Kulaklığın fiyatı ise yaklaşık 200 lira olarak belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı