Teknoloji

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Özellikleri

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Akıllı saatlerin fiyatlarını yüksek bulanlar için bir alternatif oluşturan akıllı bileklikler son zamanlarda oldukça popüler.

Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik de hem uygun fiyatlı olması hem de özellikleri ile pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Band 4, 0.95 inç AMOLED ekrana sahip ve dokunmatik açıdan ekranı oldukça başarılı. Ekranın camında parmak izi bırakmayan bir kaplaması ve ürünün 50 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunuyor. Bileklik duşta ya da yüzerken de kullanılabiliyor. Yüzme, koşu, bisiklet sürme gibi aktiviteleri takip ediyor ve yakılan kaloriyi, katedilen mesafeyi gösteriyor. GPS ile çalışan bu özellik spor yapılırken belirli noktalara ulaşıldığında kullanıcıyı tebrik ederek motivasyon sağlıyor. Bu özellikleri ile sporcular için de oldukça cazip bir hale geliyor.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Özellikleri

Mi Band 4’te Spotify da kontrol edilebiliyor. İstenilen bildirimler ve telefon çağrıları da akıllı bileklikle görüntülenebiliyor. Herhangi bir bildirim ya da çağrı geldiğinde bileklik titreşim ile uyarı yapıyor ancak çağrılar cevaplanamıyor, sadece reddedilebiliyor.

Bilekliğin bataryası sürekli kullanılması halinde bile yaklaşık 1 hafta dayanabiliyor. Ayrıca bilekliğin ekranı çeşitli temalar seçilerek kişiselleştirilebiliyor. Her telefona uyumlu olması da bilekliği cazip hale getiriyor.  

Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik 180-200 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Özellikleri

Akıllı Bileklik Nedir?

Akıllı bileklikler son zamanlarda en popüler giyilebilir teknolojilerden biri haline geldi. Çeşitli özellikleri ile uykuyu, spor aktivitelerini kontrol edip kayıt altına alabiliyor ve müzik dinleme, telefona gelen bildirim ve çağrıları kontrol etme imkanı sunuyor. Özellikle suya dayanıklı olan akıllı bileklikler pek çok kişinin hayatını kolaylaştırıyor.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Özellikleri

Ekranının özelliği, batarya kapasitesi ve bluetooth gibi özellikleri önem teşkil eden akıllı bilekliklerin akıllı telefon ile senkronizasyonu şart. Bu özelliklere sahip hemen her bütçeye uygun akıllı bileklik bulabilmek mümkün. Özellikle aktif olarak spor yapanlar için kalori değerini ve kalp atış hızını göstermesi sağlık açısından da oldukça faydalı. Günlük olarak atılan adımı da adımsayar sayesinde göstermesi akıllı bilekliklerin tercih edilme sebeplerinden biri.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı