Teknoloji

Xiaomi Mi Band 4, Ön Sipariş İçin Hazır

Mi Band 3’e benzer şekilde, Xiaomi’nin Xiaomi Mi Band 4’ü iki farklı versiyonda piyasaya sürmesi muhtemel. İlki daha ucuz, ikincisi ise içindeki NFC yongası ile birlikte biraz pahalı olacak.

Xiaomi, yaklaşmakta olan zindelik ve etkinlik izleyicisi Mi Band 4 ile ilgili bazı ayrıntıları zaten açıkladı. Bildirildiği üzere, Xiaomi’nin tümü, 11 Haziran’da Çin’de Mi Band 4’ü piyasaya sürmeye hazır. Daha önce bildirildiği gibi teaser posteri Mi Band 4’ün renkli ekran ve Bluetooth 5.0 ile geldiğini doğruladı. Bununla birlikte, Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından Weibo’dan yayınlanan yeni bir poster, yaklaşmakta olan ürün hakkında daha fazla ayrıntıyı doğruladı. Postere göre, yazılımın çoklu renkli saat yüzleriyle ya da bant yüzleriyle gelmesi muhtemel. Ayrıca silikon bant için en az beş farklı renk ortaya çıkardı.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 Özellikleri

Mi Band 3 ile karşılaştırıldığında ön taraftaki oldukça düz ekran dışında pek fazla değişiklik görmüyoruz. Jun ayrıca, yaklaşmakta olan bandın Mi Band 3’ten% 39.9 daha büyük ekran göstereceğini de ortaya koydu. Renkli ekran, Xiaomi CEO’su ekranın 16000 renkli pikselleri gösterebileceğini açıkladı. Posteri yakından inceleyerek, grubun yüz özelliğinin önemli olacağını düşünüyoruz. Bunun nedeni, posterdeki tüm grupların bize esneklik hakkında fikir veren farklı tasarımları olmasıydı. Xiaomi ayrıca yeni fitness grubunun renkli ekrana güç vermek için daha büyük bir batarya ile geleceğini de doğruladı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı