Teknoloji

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bilekliğin Ne Zaman Piyasaya Çıkacağı Belli Oldu

Xiaomi Mi 4 Band serisinin ardından piyasaya çıkarılması beklenen ve uzun zamandır teknoloji meraklılarını oldukça heyecanlandıran Xiaomi Mi Band 5 serisinin beklentileri karşılaması bekleniyor. Bu süreç içerisinde ne zaman piyasaya çıkarılacağı da merak konusu olmuştu. Son gelen bilgilere bakıldığı zaman beklenen tarihten çok daha erkenden gelmesinin beklendiği öğrenildi.

Akıllı bileklik kullanımının bu kadar genişlemiş olduğu son zamanlarda Xiaomi Mi Band 5 sürekli olarak gündeme gelmeye ve teknoloji meraklılarını heyecanlandırmaya başladı. Her geçen gün akıllı bileklik hakkında pek çok kişiyi şaşırtacak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Tarih Sonunda Belli Oldu

En son gelen bilgilere göre akıllı bileklik modelinin Sp02 ölçüm desteği ile birlikte geleceği ifade edilmişti. Nabız ölçmek içinde bir sensörün geleceği öğrenilmişti. Bugün yapılan resmi bir açıklamanın sonunda heyecanla bilekliği bekleyenlerin yüzünü güldürecek bir açıklama geldi.

Ürünün 11 Haziran tarihinde resmen piyasaya çıkarılması bekleniyor. Daha önceki dönemlerde yıl sonuna doğru piyasaya çıkarılmasının beklendiği açıklanmıştı. Son yapılan sızıntı çerçevesinde bilekliğin fiyatının 28 dolar olması bekleniyor. Bu fiyat bazı kaynaklar tarafından gerçek olamayacak kadar iyimser bulunurken yine de bu süreç içerisinde 40 doları geçmesinin pek mümkün olmadığının da altı çizildi.

Akıllı bilekliğin 1.2 inç boyutunda renkli bir ekranla tasarlandığı açıklandı. Aynı zamanda bir kamera ekranının da bulunması beklenirken, bu sayede ekrana bakarak fotoğraf çekmek de mümkün hale gelecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı