Teknoloji

Xiaomi Mi Band 5 Ne Zaman Gelecek?

Mayıs ayında tasarımı hakkında ayrıntıların ortaya çıktığı Mi Band 5 için çıkış tarihi henüz belli değildi.Son zamanlarda sızıntı tarihleri ile gündeme gelecek olan ve geçen ay tanıtılması beklenen akıllı bileklik için sonunda resmi bir bilgi paylaşıldı.

Xiaomi Mi Band 5 için yapılan o paylaşımda ne zaman çıkacağı hakkında bilgi verildi.

Xiaomi’nin en çok tercih edilen akıllı cihazlar içinde yer alan Band serisi akıllı bileklikler özellikle ülkemizde de pek çok kişi tarafından kullanılmakta.

Band 4 serisinin yüksek satış rakamlarına yükselmesi ardından gözler Mi Band 5 serisine çevrildi.Corona virüsü salgını sebebi yüzünden resmi bir açıklama yapılmayan yeni akıllı bileklik modelinin tanıtım tarihi hakkında aylardır söylentiler yapılıyor.

Sonunda cihazın sertifikası ortaya çıktı.14 Mayıs günü XMSH10HM kod adı bulunan bir cihaz Tayvan’da onaylanmıştı.Yapılmış olan bir Twitter paylaşımı ile ortaya çıkan bu ayrıntılar bahsedilen yeni akıllı bileklik hakkında artık rahat bir nefes alabileceğimizi göstermekte.

Bu kod adının gerçekten de Mi Band 5’e sahip olduğunu nasıl anlarız?

XMSH02HM adlı kod adına sahip olan ürünün Mi Band 1 Pulse olduğu ve benzer kod isimleri ile devam eden giyilebilir ürünlerinin yer aldığı bir liste yayınlandı.

Yayınlanan listede bir önceki akıllı bileklik modeli olan Mi Band 4’ün XMSH07HM kod ismiyle adlandırıldığı görülmekte.

Huami Başkanın açıklamaları da mevcut.Birkaç gün önce Huami 2020 modelinin ilk çeyreğine ilişkin satış raporunu yayınladı.Mi Band akıllı bilekliklerin üretilmesinin yanında başka markaların giyilebilir cihazlarının üreticisi pozisyonunda bulunduğunu belirtebiliriz.

Huami CEO’su da Xiaomi Mi Band 5’in bu sene piyasaya çıkacağını fakat şu anlık tarih vermek istemediğini dile getirmişti.Bu nedenle Xiaomi Mi Band 5’in tanıtımı ne zaman olacak? sorusunun cevabı kesin olmamakla birlikte 14 Mayıs’ta onaylanmış olan akıllı bilekliğin bu yıl içinde tanıtılması beklenmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı