Teknoloji

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Xiaomi’nin önümüzdeki aylarda tanıtmaya hazırlandığı yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 modelinin özellikleri belli olmaya başladı. İşte Xiaomi Mi Band 5 hakkında ilk bilgiler. 

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin önümüzdeki aylarda duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 5’in özellikleri sızdırılmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre Mi Band 5 daha büyük bir ekrana sahip olacak. 

Xiaomi’nin Haziran 2019’da satışa sunmaya hazırlandığı yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 hakkında ilk bilgiler geldi. Daha büyük ekrana ve ödeme desteğine sahip olacak olan Xiaomi Mi Band 5 modeli serinin diğer modellerinde olduğu gibi uygun fiyatıyla dikkat çekecek. 

Mi Band 5 Özellikleri 

1.2 inç büyüklüğünde renkli ekran ile birlikte gelecek olan Mi Band 5 modeli ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Çin’de 26 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Mi Band 5 modelinin kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Bazı versiyonlarında Mi Band 4 modeli NFC desteğine sahipti. Mi Band 5 modelinin ise tüm versiyonlarının NFC desteğine sahip olacağı düşünülürken, modelin Google Play ve daha fazla ödeme desteği sunacağı belirtiliyor. 

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 4 modeline göre çok daha hafif olacak. Mi Band 4 modelinde kullanılan 0.95 inç renkli ekran yerini Mi Band 5 modelinde 1.2 inç büyüklüğünde yüksek kontrasta sahip bir ekrana bırakacak. Ülkemizde de çok rağbet gören Mi Band bilekliklerinin yeni modeli, Mi Band 5’in ne zaman tanıtılacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı