Teknoloji

Xiaomi Mi Band 5 Yeni Şarj Cihazıyla Ortaya Çıktı!

 Xiaomi son dönemlerde giyilebilir teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Akıllı bileklik serisi hakkında yaptığı çalışmalarla kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Son dönemlerde üzerinde çalışmış olduğu Mi Band 5 için geri sayımın başladığı ifade edildi. Tanıtıma çok az bir zaman kalmışken Mi Band serisinin kullanıcılar ve teknoloji severler tarafından çok ilgi gördüğü ifade edilmişti. Seriye yeni katılacak üyelerden olan Mi Band 5 fotoğrafları da dikkat  çekti.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialar karşısında cihazın eski modellerine göre çok daha büyük bir ekrana sahip olacağı ifade edilmişti. Bunun için 1.2 inç ekran boyutuna sahip olacağını söyleyenler de vardı. Bu fotoğraflar sonrasında ortaya atılan iddiaların büyük bir çoğunluğunun da gerçek olduğu belirtildi. Ancak bazı iddialar hala gizemli olarak ifade ediliyor.

Yeni Çıkan Fotoğraflar Gerçekleri Ortaya Çıkardı

Fotoğraflara bakıldığı zaman ekranın büyüdüğü ancak bu miktarın küçük olduğu belirtildi. İlk göze çarpan durum ise şarj kablosu oldu. Eski modeller ile bir karşılaştırma yapıldığı zaman yeni cihazın fişe takılarak şarj edilmesi planlanıyor. Şarj konusunda yapılan değişiklik sonrasında pek çok kullanıcının beklemediği ve oldukça şaşırdığı ifade edildi.

Cihazın gövdesinde çok büyük bir değişiklik olmamasına rağmen yine de ufak bir yassılaşmanın olduğu ifade edildi. Cihaz henüz resmi olarak tanıtılması. Tanıtımının yapılması ile birlikte gerçek özelliklerinin net bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı