Teknoloji

Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K Tanıtıldı

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, yeni araç içi kamerası olan Mi Smart Dashcam 2K ürünün duyurdu. İşte Xiaomi’nin yeni araç içi kamerası olan Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K hakkında her şey.

Çinli teknoloji devi Xiaomi ürünü gamını genişletmeye devam ediyor. Şirket şimdi de yeni araç içi kamera sistemi olan Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K ürününün duyurusunu gerçekleştirdi.

Ülkemizde yavaş yavaş popüler olmaya başlayan Xiaomi pek çok alanda ürünleri olan bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Henüz ülkemizde bulunmuyor olsa da Çin’de ara içi kamera sistemi denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Xiaomi yeni kamera sistemi olan Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K isminde bir ürün tanıttı.

Araç sahipleri için oldukça detaylı ve keskin bir kayıt sunan Xiaomi’nin yeni kamerası, arkadan aydınlatmalı, OV OS05A10 kamera sensörüne sahip. Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K f/1.8 diyafram değerine sahip olduğu için bu sayede düşük ışık koşullarında bile yüksek performans sunuyor. Arkasında 3 inç boyutunda dokunmatik bir IPS ekrana sahip olan modelin bu ekranı üzerinden görüntü takibi ya da ayarlamalar yapılabiliyor. Sesli komut desteğine sahip olan Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K ayrıca özel teknolojisi ile görüntü kalitesini arttırabiliyor.

Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K modelinin fiyatı ise 56 dolar olarak açıklandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı