Teknoloji

Xiaomi Mi Watch Color Fiyatı Açıklandı

Xiaomi Mi Watch Color akıllı saatinin fiyatı belli oldu. İşte Xiaomi’nin şık tasarıma sahip akıllı saatinin fiyatı.

Xiaomi’nin şık tasarımıyla dikkat çeken akıllı saati, Xiaomi Mi Watch Color modelinin tüm özellikleri ve fiyatı belli oldu. 1.39 inç büyüklüğünde ve 454 x 454 piksel çözünürlük sunan ekran ile birlikte gelen Xiaomi’nin yeni akıllı saati 50 metreye kadar su geçirmezlik garantisi sunuyor. 

Xiaomi’nin yuvarlak kasa tasarımına sahip olan yeni akıllı saati, 1.39 inç büyüklüğünde 454 x 454 piksel çözünürlük sunan AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Xiaomi’nin 3 Ocak 2020 tarihinde duyurmaya hazırlandığı akıllı saati, bünyesinde yer alan 420 mAh kapasiteli batarya ile birlikte 14 günlük kullanım ömrü sunuyor. Saatin sade kullanımında ise batarya süresi 22 güne kadar uzayabiliyor. 

Arkasında optik bir nabız sensörü ile birlikte gelen Xiaomi Mi Watch Color, Bluetooth 5.0 LTE, GPS + GLONASS ve NFC donanımlarını destekliyor. Tam özelliklerinin şimdilik bilinmediği Xiaomi’nin yeni akıllı saatinin 46.2 mm’lik bir kasaya sahip olacağı ancak 42 mm kasaya sahip sürümünün de olacağı iddia ediliyor. Bünyesinde mikrofon ile birlikte gelecek olan saatin sesli asistan desteği de bulunacak. Xiaomi Mi Watch Color modelinin 46.2 mm kasaya sahip sürümünün 115 dolar fiyat etiketine sahip olacağı açıklandı. Saatin 42 mm kasaya sahip olan sürümünün ise 100 dolar civarında fiyat etiketi olacağı konuşuluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı