Teknoloji

Xiaomi Tıraş Makinesi Üretiyor

Xiaomi Tıraş Makinesi Üretiyor

Çin’in en büyük markalarından olan Xiaomi, Hindistan’da ürün yelpazesini genişletmek için şimdi de tıraş makinesi çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde güneş gözlüğü ile sırt çantası da üretip piyasaya çıkaran Xiaomi bu seferde tıraş makinesi çıkararak herkesi şaşırttı. Ünlü marka tarafından yapılan açıklamaya göre uzun zamandır beklenen tıraş makinesinin satışına bugün itibariyle başlanacağını duyurdu.

Xiaomi tıraş makinesi bugün satışta

Resmi açıklama yapan Xiaomi, tıraş makinesini bugün piyasaya süreceğini açıkladı. Kullanıcılara ve basına sunulan görsellerde ürün hakkında net bir görüntü ve bilgi elde edilemezken, tıraş makinesi olarak piyasaya sunulacak ürünün daha çok sakal düzleştiricisi olduğu tahmin ediliyor. Xiaomi çıkardığı bu tıraş makinesi ile Hindistan’da kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. İlk olarak tıraş makinesini Hindistan pazarına sürecek olan Xiaomi, beklediği ilgiye ulaşıldığı takdirde küresel pazara da bu tıraş makinelerini sürecek.

Xiaomi tıraş makinesi kablosuz ve dahili batarya özelliği ile piyasaya sunulacak. Tıraş makinesinin ucu da çok rahat bir şekilde değiştirilebiliyor. Aynı zamanda birden çok başlık seçeneğiyle de tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı