Teknoloji

Xiaomi Watch Premium Edition Çıkışı Ertelendi

Xiaomi’nin dikkat çeken tasarıma sahip olan akıllı saatinin çıkış tarihi ertelendi. İşte Xiaomi Mi Watch Premium Edition sürümünün yeni çıkış tarihi. 

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin 5 Kasım 2019 tarihinde duyurusunu yaptığı ilk akıllı saati Xiaomi Mi Watch, tasarımı ve özellikleri çok beğenilmişti. Xiaomi Mi Watch modelinin yanında ayrıca Mi Watch modelinin yanında Xiaomi, Mi Watch Premium Edition modelini de tanıtmıştı. 

Xiaomi yaptığı açıklamada Mi Watch Premium Edition modelinin çıkış tarihini ertelendiğini açıkladı. Xiaomi bu ertelemeyi iki nedene bağladı. Bu nedenlerden birisi modelin kullanıcı deneyiminin arttırılması, diğeri ise modelin stok sayısının henüz istenen kadar olmaması. 

Xiaomi’nin geçtiğimiz aylarda duyursunu gerçekleştirdiği Mi Watch Premium Edition modeli paslanmaz çelik çerçeveye ve zincir kayışa sahip. Xiaomi’nin Mi Watch Premium Edition modelinin çıkış tarihinin ertelenmesinin nedenlerini sıraladığı açıklama kullanıcılar tarafından pek kabul görmedi. Yapılan bu erteleme nedeniyle saati bekleyen kullanıcılar özür dileyen Xiaomi, Mi Watch Premium Edition modelinin yeni çıkış tarihini de açıkladı. 

Xiaomi Mi Watch Premium Edition Çıkış Tarihi

Xiaomi tarafından yapılan açıklamada Xiaomi Mi Watch Premium Edition modelinin çıkış tarihi Şubat 2020 olarak açıklandı. Xiaomi Mi Watch Premium Edition modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmezken, modelin fiyatı 286 dolar olarak açıklandı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı