Teknoloji

Yalın İnternet Nedir?

Yalın internet, telefon aboneliğine gerek kalmadan evde ve işyerinde internet hizmeti sağlayan bir internet bağlantısı türüdür. Normal bağlantılı internet ile telefon hattına ihtiyaç duymadan ADSL ve fiber internet bağlantısını kullanabilirsiniz. Bir sabit telefona ihtiyacınız yoksa, internet sağlayıcılarının sağladığı yalın internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

DSL olarak da adlandırılan yalın interneti, kullanıcılarına birçok internet şirketi sunuyor. Yalın ADSL ve fiber paketleri yüksek hızlı internet erişimi de sağlar.

Yalın İnternet Avantajlı mı?

Yalın İnternet’e geçerek aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  • Yalın DSL avantajları, DSL hizmetinin genel avantajlarını içerir.
  • Yüksek hızlı internet erişimi sağlar.
  • Sabit telefon aboneliği gerekli değildir.
  • Yalın İnternet kullanıcıları, kullanabildikleri özel bant genişliğini kullanırlar.
  • Dijital teknoloji ile ses ve videoyu aynı anda İnternet üzerinden aktarabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen avantajlara ek olarak; İlk kez sunulduğunda birçok internet kullanıcısını rahatlatan yalın internet, düşünüldüğü kadar avantajlı olmayabilir. Bir sabit hattı bağlamak istemeyen ve bir telefon aboneliği gerektirmeyen yalın internet, internet kullanıcılarına ihtiyaç duymayan sabit hat telefonu için ayrı bir ücret kaydetmeyi vaat ediyor, ancak internet servis sağlayıcılarının yalın için talep ettiği aylık erişim ücreti internet bazen kullanılmayan sabit faturalarla bile aynı olabilir.

Yalın İnternet Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Şu anda internet hizmeti alan yeni abone ve abone olacak tüm bireysel ve kurumsal başvuru sahipleri yalın internet hizmetinden yararlanabilir. Kayıtlı bir şekilde satın aldığınızda kullanıcıların hizmeti normal şekilde kullandığını taahhüt edemezsiniz. Mevcut tarife fiyatlandırmasında indirim uyguladığınız böyle bir yol için başvurun. Taahhüt süresi içinde abonelik sözleşmesini iptal etmek isteyen kişiler, belirli bir ücret ödemesi durumunda iptal hakkından yararlanabilir. İlgili şirkete ödenecek bu ücret; sözleşme şartları, aldıkları indirim hakları vb. durumlara göre hesaplanır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı