Teknoloji

Yapay Zeka İle 143 Yeni Meslek Olacak!

Pek çok konuda yenilik üreten yapay zeka, hayatımıza dair de güncel ve hızlı bir gelişim gösteriyor. Kendine has bir yapıda önemli bir çözüm üreten yapay zeka, günümüzde yeni mesleklere de kapı açacak gibi görünüyor.

Yönetim sistemleri uzmanı olan Dr. Şebnem Özdemir, bu konuya ilişkin açıklamalarda bulunuyor ve yakın gelecekte yapay zekaya bağlı olarak 143 yeni mesleğin olacağını söylüyor. Trol yuvası tespit uzmanlığından tutun da, akıllı ev tasarım yöneticisi gibi yeni meslekler çıkacak karşımıza. Aynı zamanda bu konuya dair de aktif bir seçenek ortaya çıkarılacak.

Alanlara ait çalışmalar hız kesmeden ilerlerken, yapay zekanın önemine dair de geniş bir proje sunuluyor. Şaşırtıcı gelişmeler ve beklentilere dair organize edilen her fırsat için büyük bir yenilik sunuluyor ve sizler için de bu sunumları karşınıza çıkarmış oluyoruz.

Yapay zekanın hayatımızda eskiden beri olması, yeni bir sistemin doğması için çözüm bekletiyor. Çok eskiden beri var olan yapay zekaya ait yeni 143 meslek için merakla beklediklerinin altını çizen ünlü uzman, mesleklerin değiştirici etkisine çok hakim olmamız gerektiğini söylüyor.

Verileri işlemek büyük mesele!

Yeni meslekler arasında veri işleme konularının da olacağı konuşuluyor. Özellikle doğrudan ya da dolaylı olarak veriler ile karşı karşıya kalacağız ve haliyle de yapay zekanın önemine bu konuda daha çok ulaşmış olacağız. Doğrudan ya dolaylı olarak ön plana çıkarılan her yeni seçenek için, pek çok detay çıkıyor karşımıza.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı