Teknoloji

Yemeğinizi Buharda Isıtan Yemek Kutusu Geliyor!

Pek çok kişi için seyyar yemek taşımak bir iş. Bu yüzden herkese farklı ve önemli bir haber olarak geliyor bu durum. Yapılan yeni tanıtımlarla birlikte artık işler biraz da sefer taslarına yöneltiyor kendini.

Yanında yemek taşıyan insanlara dair sunulan ve online olarak büyüyen bu durum, CES 2020 fuarında da tanıtıldı. Okulunuza ya da iş yerinize evden yemek götürmeniz için pek çok nedeniniz olabilir doğal olarak. Hayatta bu konuda kendine dikkat eden pek çok kişi var. Ev yemekleri özellikle önemlidir çünkü evimizde yaptığımız yemeği daha iyi tanırız. Diyetinize uygun yemek yapmışsınızdır, yemekhanede çıkan yemeği sevmiyorsunuzdur, bu yöntem size daha çok hitap ediyor olabilir, nedenler çok. Bu yüzden yapacağınız seçimlerde sizin için değişen ve ön plana çıkarılan bi rbeklentiyi kolaylıkla kullanabilir ve hepsini incelemeye başlayabilirsiniz.

Burada yer alan bütün yemekleri ve seçenekleri sizler de kendinize dair kullanmak ve incelemek için zaman kaybetmeyin. Bütün yemek taşıyan insanların ortak şikayetlerinden biriyse yemeğin soğuması. Bu yüzden de bazı girişimciler burada duruma el atmak istemiş. Hollandalı bir girişim, Heatbox adlı ürününü CES 2020 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıttı.

Bu girişim gerçekten de basit ve bir o kadar da etkili bir ürün. Bu yemek kutusu bir saklama kabı ya da beslenme çantasından daha farklı özelliklere sahip olduğu için de kendine has bir yapıda ilerlemeye devam ediyor. 755 ml iç hacme sahip olan ve 430 gram yemek taşıyabilen bu kutunun özelliği ise yemeğinizi buharla ısıtması. O yüzden de oldukça ilgi çekiyor.

Geleneksel kullanımlar ve kişilerin isteklerine cevap vermesi için özenle tasarlanan bu ürün, kendini de bu aşamalarda büyütüyor ve yeni çıkacak şekilde tasarlanıyor. Ürün çıkış yaptıktan sonra detaylı bir şekilde tanıtımını yapacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı