Teknoloji

Yeni iPhone 11’in Üçlü Arka Kamerayla Gelebilir.

Apple amiral gemisi iPhone’un 2019 versiyonu (iPhone 11) hakkında çok sayıda söylenti ve sızıntı geliyor.

Bu sızıntıların ve söylentilerin birçoğu, Apple lansmanını gerçekleşmeden teyit edilmesi zor olsa da, Apple’ın bir sonraki iphone’uyla ilgili, üçlü lensli arka kamera ile gelebileceği söylentisi apple kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Her ne kadar apple hayranları yeni kamera düzeninin gelecek yeni iPhone’un boyutunu bir miktar daha büyütebileceği gibi bir düşüncede olduğunu biliyoruz.

Elektronik cihazlar için tasarım söz konusu olduğunda ilk akla gelen Apple’ın bu yeni model ile birlikte artık tasarımın 2. planda olabileceğini ortaya koyuyor. Ancak yine de, Apple’ın ortaya çıkacak garip tasarımın doğruluğunu teyid edebileceğimiz önemli kamera güncellemelerini duyurması da bekleniyor.

Apple’ın 2019 iPhone 11’i (Tasarım)

Son birkaç gün içinde üç yeni iPhone 11 kılıfı birçok internet sitesinde paylaşılmaya başladı.

Bu yeni kılıf tasarımları Apple’ın yeni iPhone’larının tartışmalı arka kamera tasarımıyla gelebileceği söylentilerinin doğruluğuna dair önemli kanıt sunuyor.

SonnyDickson gibi Çin’in güvenilir kaynakları tarafından, ‘iPhone XI’ ve ‘iPhone XI Max’ modelleri için dikkat çeken büyük, kare kamera bölümünün bulunduğu bir kılıf tasarımı yayınlandı. Yayınlanan bu yeni tasarımlarda cihaz boyutlarında önemli oranda bir artışın olduğu görülebilmektedir.

Bu arada, Twitter’da bulunan slashleaks isimli kullanıcı tarafından yayınlanan görsellerde de yeni kılıf ile gelecek yeni iphone’un nasıl görünebileceğine dair bizlere bir fikir verdi.

Bloomberg muhabiri Mark Gürman tarafından bugün gönderilen üç en yeni görüntülerde de yeni kare kamera dizaynı ile iPhone 11’in gelebileceğini kanıtlar nitelikte..

Tabii ki, bu sızdırılmış görüntüler henüz yeni iPhone’un lansmanı düzenlenmeden geçerliliğini olmadığını biliyoruz. iPhone 11’in tasarımının ilerleyen günlerde böyle bir tasarım ile karşımıza çıkmaması için umudumuzu halen yitirmiyoruz. Ancak, tüm sızıntıların şu ana kadar benzer bir tasarıma işaret ettiğini de göz ardı edilemez bir gerçek olduğunu görüyoruz.

Peki sizler 2019 yılında gelecek iPhone modellerinde böyle bir tasarımı nasıl değerlendiriyorsunuz. Yorumlarınızı yorum kutucuğu ile bizlerle paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı