Teknoloji

Yeni Kablosuz Kulaklık Huawei Freebuds 3i Satışta

Kablosuz kulaklık modellerine bir yenisini daha ekleyen Huawei açıkladığı tarihten bir gün önce Freebuds 3i’yi bekleyenleri için satışa sundu.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve normalde 5 Haziran 2020 tarihinde satışa sunulacağı beklenen Huawei Freebuds 3i, beklenen tarihten bir gün önce stoklara girdi. Huawei Shop üzerinden 799 TL’ye alınabilen bu kablosuz kulaklık siyah ve beyaz seçenekleriyle bekleyenlerinin karşısına çıkıyor. Rakiplerine kıyasla uygun fiyatıyla, uygun fiyatılı kablosuz kulaklık arayışında olan kişiler için güzel bir seçenek olarak görülüyor. Alışılan bir tasarımla karşımıza çıkan Freebuds 3i’nin, Türkiye’de sadece beyaz rengi satışa sunuldu. Siyah rengin daha sonra stoklara gireceği açıklandı.

Huawei Freebuds 3’ün devamı niteliğinde tasarlanan ve tasarımıyla pek de şaşırtmayan Freebuds 3i’nin özellikleri şu şekilde:

Normal yalıtımı yüksek ve kulak içi kullanım formunda satılacak olan Freebuds 3i’de Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bulunuyor. Bazı kulaklıklarda gürültü engelleyici özellik bulunmadığından dolayı bu özelliğiyle öne çıkacağa benziyor. Bulunduğu pazarda Airpods Pro karşısına geçecek olan Freebuds 3i, Huawei’in kendi özel geliştirdiği bir işlemci kullanıyor. Şarj ünitesinde 410 mAh pil taşıyan bu kablosuz kulaklık Bluetooth 5.0 kullanıyor. Aynı şekilde bu kablosuz kulaklık, kulaklıklarında da 37 mAh pil taşıyor.

Freebuds 3i, telefon görüşmelerinde de rahatlıkla kullanılabilecek. Özellikle EMUI 10.0 cihazlar için en iyi deneyimi sunuyor. 10mm dinamik sürücüleri ile kullanıcılarına üst seviye ses kalitesi ve keyifli anlar geçirmelerini vaat ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı