Teknoloji

Yeni Macbook Pro Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı!

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde 16 inç Macbook Pro modeli hakkında yeni duyurular yapılmıştı. Bu duyuruların yapılmasının ardından konu hakkındaki beklentiler de giderek arttı. Bu süreçte yenilenmiş 13 inçlik Macbook Pro için yeni duyurunun yapılması bekleniyor. Kullanıcılar uzun zamandır yeni duyurunun yapılmasını bekleniyor. Yenilenmiş modelin 16 inç Macbook’tan hiçbir farkının olmaması bekleniyor.

Yenilenmiş 13 inç Macbook Pro Özellikleri

Apple bir süredir modellerinin çerçevelerini inceltmek için harekete geçti. 15 inç modeller bu süreçte 16 inç seviyesine kadar çıkartılmıştı. Şimdilerde 13 inç modelini de yenileyen şirketin aynı tavrı sergilemesi bekleniyor. Bu sayede modelin bir inç daha büyültmesi gündeme geldi. Kullanıcıların beklentileri bu süreçte en çok ekranın büyümesi yönünde.

Yenilenmiş modelin donanımının da yenilenmesi bekleniyor. Bu süreçte 4 TB dahili depolama alanı ile 32 GB RAM detaylarının gündeme gelmesi bekleniyor. Şimdilik 32 GB RAM seçeneği sadece 16 inç modeller için geçerliyken bundan sonra yenilenmiş 13 inç Macbook Prolar içinde tercih edilmesi beklentiler arasında yer alıyor.

Apple yenilenmiş modeli hakkında pek bilgi vermezken konu hakkında detaylı açıklamanın ne zaman yapılacağı tam olarak bilinmiyor. Yenilenmiş 2020 13 inç Macbook Pro modelinin yaz aylarında piyasaya sürülmesi beklentiler arasında yer alıyor. 16 inç Macbook Pro modelinin bir nevi küçüğü olarak tasarlanan yenileme çalışmalarının son derece dikkat çekeceği düşünülüyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı