Teknoloji

Yeni Redmi Akıllı Telefonu Samsung Üretimi 64 Megapiksellik Kamera Sensörü İle Gelecek

Xiaomi’nin uygun fiyatlı modellerini üreten markası olan Redmi’nin yeni akıllı telefonu Samsung’un 64 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sensörü ile birlikte gelecek. 

Samsung geçtiğimiz haftalarda 64 megapiksel çözünürlüklü yeni ISOCELL kamera sensörünü tanıtmıştı. Samsung’un yeni kamera sensörünün ilk olarak Galaxy Note 10’da kullanılması bekleniyordu fakat ortaya çıkan son bilgilere göre Samsung’un bu özel kamera sensörü ilk olarak bir başka akıllı telefonda kullanılacak. Gelen bilgilere göre Samsung’un 64 megapiksellik kamera sensörü ilk olarak Redmi markasının bir akıllı telefon modelinde kullanılacak. 

Yeni Kamera Sensörünü Kullanan İlk Samsung Telefonu Galaxy A90 Olacak

Yeni kamera sensörünün ilk kullanılacağı Samsung modelinin ise Samsung Galaxy A90 modeli olacağı söyleniyor. 45W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek ve Galaxy A serisinin üst seviye modeli olacak olan Galaxy A90 görünüşe göre önemli özelliklerle birlikte gelecek. 

Android Q Güncellemesi Alacak Xiaomi ve Redmi Telefonları Belli Oldu

Samsung’un yeni nesil 64 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sensörünü ilk kullanacak olan Redmi modelinin özellikleri henüz belli değil. 64 megapiksel çözünürlüklü kamera sensörüne sahip Redmi modelinin özelliklerinin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı