Teknoloji

Youtube Go Kullanmak Mı Youtube Premium Almak Mı?

YouTube Go, kullanıcıların videoları çevrimdışı görüntüleme için kaydetmelerine izin vererek kalite ve dosya boyutu üzerinde seçenekler sunar; böylece indirme işleminin ne kadar veri kullanacağı açıktır. Bu uygulama aynı zamanda herhangi bir veri kullanmadan yakındaki kullanıcılarla yerel paylaşım için izin verir. YouTube Go, YouTube’un bu yılın başlarında Hindistan’da ilk kez piyasaya sürdüğü Akıllı Çevrimdışı özelliğini temel alıyor.

YouTube Go Nedir

Youtube Premium Nedir?

YouTube Premium, belirli ülkelerde bulunan ve size reklamsız, özellik açısından zengin (çevrimdışı görüntüleme) ve Google’ın YouTube, YouTube Müzik, YouTube Oyun ve YouTube Çocukları.

Youtube Premium Nasıl Çalışır?

Youtube Premium Reklamsızdır

Özünde, YouTube Premium reklamları kaldırmakla ilgili. Google’ın sahip olduğu YouTube reklamlardan çok para kazandığından, ödeme yapmadan bunları gerçekten kaldıramaz. Ayrıca bunun sanatçılara para kazanmalarına yardımcı olduğunu söyledi. İzleyicinin ödeme yapmasına izin vererek, videolar arasında gezinmek artık reklamların bitmesini beklemek zorunda kalmayacak. Bu, ödemeli hesabın oturum açtığı her yer için geçerlidir.

Böylece, akıllı bir televizyona giriş yapıyorsanız, kesintisiz bir şekilde videoları anında izleyebileceksiniz. Ayrıca, bu reklamsız deneyim, YouTube Müzik, YouTube Oyun ve YouTube Çocukları gibi diğer YouTube markalı uygulamalara da uzanır.

Youtube Premium Çevrimdışı Ve Arka Planda Çalışıyor

Abonelik ücretine daha fazla değer katan bir başka özellik de, Premium’un bir telefonda veya tablette çevrimdışı olarak görüntülenmesidir; yani, trende ne zaman izlemek için bir film indirmek kolay olur. Bunun da ötesinde, videoları arka planda oynatabilirsiniz. Bu, bazı insanları sallayabilecek alan, yani, uygulamayı bir müzik çalar olarak kullanabilme özelliğine sahip video erişimi anlamına geldiği için Spotify.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı