Teknoloji

Youtube Music Yeni Özelliği ‘Son Etkinlik’ Bölümünü Test Etmeye Başladı!

İlk kez geçtiğimiz yıl Türkiye’de kullanıma açılan ve pek çok farklı özelliği ile müzik severleri etkilemeye başlayan Youtube Music kendini geliştirmeye ve kullanıcıları etkilemeye devam ediyor. Youtube müzik uygulaması olan bu sistem diğer müzik uygulamalarından ayrılmak ve arada çeşitli şekillerde oluşan açığı kapatabilmek için yeni özelliklerini bünyesine katacağını açıkladı.

Son günlerde uygulamanın bir özellik üzerinde çalıştığı belirlendi. Google Play Music ile benzer olan ve pek çok kullanıcı tarafından dikkat çeken bu özellik ‘Son Etkinlik’ özelliği olarak ifade ediliyor. Bu özellik şimdilik sınırlı sayıda olan kullanıcının beğenisine sunuldu. Geri dönüşlerin olumlu olması halinde tüm kullanıcılar için kullanılabilir olması bekleniyor.

Son Yapılan Hareketler Görülebilecek!

Uygulama ile birlikte gelmesi beklenen ‘Son Etkinlik’ özelliğinin kütüphane sekmesinin hemen üzerinde yer alması bekleniyor. Kullanıcılar kütüphanelerine kayıt etmiş oldukları müzikler, çalma listelerinde yapılan hareketlere buradan ulaşabilecekler. Bu sayede kaydedilen çalma listelerine ya da albümlere ulaşabilmek için daha önce yapıldığı gibi birden fazla menü ile dolaşmaya gerek kalmamış oluyor.

Merakla beklenen özellik henüz tam kullanıcılar için ulaşmış değil. Dünya çapına her ülkede de bulunmadığı belirtildi. Şimdilik deneme amaçlı sadece Brezilya’da bulunan kullanıcılar tarafından yayınlanmış durumda. Kullanıcıların olumlu tepkiler vermesi halinde ise tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından kullanılabilmesi mümkün olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı