Teknoloji

Youtube Music Yeni Özelliğiyle Çok Sevilecek

Sosyal izolasyonun gerçekleştiği son günlerde müzik dinlemek isteyen herkes için Youtube Music yeni özellikler sunuyor. Son dönemlerin en popüler müzik uygulamalarından birisi olan Youtube Music, izolasyonun sağlandığı dönemde pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Uygulama içerisinde farklı dillere sahip olan pek çok müzik yer alıyor. Müzik videolarına da kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Youtube Music yeni dönemde hem Android hem de iOS için yeni güncellemeler yayınladı. Yeni güncelleme sonrasında uygulama içerisinde şarkı çaldığı zaman tüm şarkı sözlerini ekranda görebileceksiniz. Bu sayede müziğin keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Daha önce yeni güncelleme yayınlanmış ancak kısıtlama olarak sadece Android için hazırlanmıştı. Şimdi tüm kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Müzik Keyfi Şarkı Sözleri İle Güçlenecek

 Youtube güncellemesinin üzerinden yaklaşık bir yılı aşkın süre geçti. Lansmanı yapılan güncelleme hakkında yeni yeni somut adımlar atılmaya başlandı. Bundan sonraki dönemlerde de kullanıcıların yeni özellikten faydalanmaları bekleniyor. Kullanıcılar şarkı dinlerken şarkı sözlerini de eş zamanlı olarak görebilecekler. Bunun için uygulamaya girip şarkıyı açtıktan sonra ekranın sol kısmındaki bilgi butonunu açmak gerekiyor. Bilgi kutucuğunun açılmasının hemen ardından şarkı sözlerine erişmek mümkün.

Diğer müzik uygulamalarında da sözlerin çıktığı bazı güncellemeler yapılmış ancak zaman zaman aksaklıklar meydana gelmişti. Yeni düzenleme sonrasında Youtube Music ile herhangi bir aksaklığın yaşanmaması adına güncellemeler sık sık yapılıyor. Yeni bir güncelleme olduğu için her şarkının sözü bulunmuyor ancak ne zaman tamamlanacağı konusunda da herhangi bir tarih paylaşımı yapılmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı