Teknoloji

Youtube Video Kaydetme Programı

Youtube video kaydetme programı veya program kullanmadan yapılabilecek basit bir işlemdir. Hayatımızın en popüler sosyal medya platformları arasında olan youtube gün geçtikçe popülerliğini arttırıyor. Zaman zaman youtube videolarını kaydetmek veya indirmek isteye biliriz. Youtube videolarını fiziksel bir kamera ile kaydedebiliriz. Fakat bu durumda görüntü kalitesi ve çözünürlük güzel olmayacaktır. Bu sebepten ekran kaydı alan programlar ile youtube videolarını kaydedebiliriz. Bu yöntemde oldukça uzun süreceğinden dolayı youtube videolarını kaydetme yani bilgisayara indirme en pratik çözüm olacaktır.

Hangi Program İle Youtube Videoları Kaydedilir

Youtube videolarını bilgisayarımıza kaydetmek için iki yöntem kullanabiliriz. Yöntemlerden birincisi video indirme sitelerini kullanabiliriz. İkincisi ise video indirme progragramlarından yararlana biliriz. Youtube video kaydetmek için kullanacağımız en pratik program internet download manager olacaktır. Çünkü bu program internet üzerinde açtığımız tüm videoların indirme bağlantısını yakalayarak videoları indirmenizi sağlar. Aynı zamanda sadece youtube değil, film ve diğer video paylaşım sitelerinden video kaydetmek için kullanılacak bir programdır.

Tarayıcıdan Youtube Videosu Kaydetme

Youtube video linklerinin başına ss yazarak da video indirme işlemini başlata bilirsiniz. Örnek olarak https://www.youtube.com/watch?v=Cgl-T3Dp614 bu youtube video linkinin https://www. bu kısmını silin ve sildiğiniz kısım yerine ss ekleyin. Yani ssyoutube.com/watch?v=Cgl-T3Dp614 bu şekilde linki oluşturun ve enter tuşuna basın. Video indirme linkine yönlendirileceksiniz. Pratik ve hızlı olan youtube video kaydetme programı ile sizde istediğiniz videoyu rahat bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı