Teknoloji

ZTE Axon 11 SE İçin Merakla Beklenen Tasarım Sonunda Belli Oldu!

 ZTE tarafından tasarlanan akıllı telefon modelleri son zamanlarda arka arkaya gelmeye devam ediyor. ZTE tarafından yapılan açıklamaların ardından Axon 11 5G modelinin hemen ardından şimdilerde Axon 11 SE’nin tanıtımının gerçekleştirileceği ifade edildi. Cihaz hakkında çeşitli iddialar gündeme atılmaya başlamışken bazı teknik özellikleri de kamuoyuna sızdırılmıştı.

Son dönemlerde en çok telefonun tasarımı merak konusu olmuştu. Teknik özelliklerinin sızdırılmasının ardından bir sosyal medya kullanıcısı tarafından sonunda telefonun tasarımı hakkında da bilgiler gündeme gelmeye başladı.

Telefonun Tasarımı Ortaya Çıktı

ZTE tarafından Axon 11 5G’nin tanıtımının yapılmasının ardından çok geçmeden yeni bir telefon tanıtımını tada yapması bekleniyordu ancak sürecin bu kadar hızlı olacağı pek çok kişi tarafından tahmin edilememişti. Bunun ardından bir sosyal medya kullanıcısı tarafından merakla beklenen ve bir süre önce teknik özellikleri gündeme gelen Axon 11 SE modelinin tasarımı açıklandı.

Yeni gelen bilgilere göre telefon modelinin ekranının 6.47 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu belirtildi. Bununla birlikte cihazda damla çentik kullanıldığı ifade edilmişti. Bu Axon 11 5G modeli için geçerli tasarım özellikleriyken, merakla beklenen yeni telefon modelinde ise 6.53 inçlik bir ekranın kullanıldığı ve bu sefer delikli bir kamera tasarımının gündeme geldiği ifade edildi.

Cihazda 5G ibaresine yer verilmemesine rağman 5G teknolojisinin kullanılması planlanıyor. Telefonun daha düşük bir meblağ ile satışa çıkarılacağı düşünülüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı